God of War

منتظر عرضه DLC برای بازی God of War نباشید

استودیوی Santa Monica با یک تریلر، تولد یک سالگی بازی God of War را جشن گرفت و چندین اواتار و یک تم داینامیک را بر روی کنسول PS4 به طرفداران هدیه داد

استودیوی Santa Monica با یک تریلر، تولد یک سالگی بازی God of War را جشن گرفت و چندین اواتار و یک تم داینامیک را بر روی کنسول PS4 به طرفداران هدیه داد. اگرچه مخاطبان منتظر خبر یک DLC در زمان چنین رویدادهایی هستند متاسفانه خبر بدی برایشان داریم.

دیروز Barlog مقاله‌ای از Push Square  را retweet  کرد، او همچنین از یک emoji در توئیتش استفاده کرد، که برخی از مخاطبین از این emoji برداشت کردند که خبری در راه است، خصوصا در رابطه با انتشار یک DLC برای بازی. اما آقای کوری بارلوگ سریعا به این داستان خاتمه داد.

God of War

ظاهرا، بازی God of War قرار است به اصول خود پایبند بماند و اندک بازی‌های مدرنی هستند که دست از سودجویی برداشتند  به فکر انتشار DLC برای بازی خود نیستند.

نه کوئست جدیدی، منطقه، دشمنان، اسکین کاراکتر، زره یا سپر، فقط همان چیزی که پولش را دادید. به نظر می‌رسد که بالاخره به همه شایعه‌ها پیرامون این موضوع پاسخ داده شد.

هرچند جواب بالروگ خیلی صریح این موضوع را رد نمی‌کند، شاید ما زود قضاوت کردیم یا شاید او قصد یک آپدیت رایگان برای God of War داشته باشد.  به هر حال یک آپدیت خیلی با DLC فرق می‌کند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاه

یک دیدگاه

مطالب مرتبط