Epic Games

ملحق شدن یکی از اصلی ترین اعضای استودیو Respawn به Epic Games

یکی از اعضای Respawn به Epic Games پیوست

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از gamingbolt، همه استودیو‌های بازی‌سازی به‌ویژه استودیوهایی بزرگی که تاکنون بازی‌های محبوب فوق‌العاده‌ای را طراحی و عرضه کرده‌اند دائما به‌دنبال استخدام نیروهای متخصص و کارشناس در زمینه‌های متعدد هستند تا در کنار حفظ جایگاه خود در صنعت بازی، توسعه و گسترش پیدا کنند و هر بار بازی‌هایی را طراحی کنند که از بازی‌های قبلی آن‌ها بهتر و قدرتمندتر است.

یکی از این استودیوهای بزرگ بازی‌سازی، استودیوی Epic Games است که به تازگی در حال اسخدام نیروهای باتجربه و متخصص است. یکی از این نیروها که توسط این استودیوی بزرگ استخدام شده است آقای Jason West است که گفته شده، یکی از نیروهای اصلی و متخصصین استودیوی Respawn بوده است. براساس گفته خود آقای  Geoff Keighley که تهیه‌کننده مراسم Game Awards است استودیوی بزرگ Epic Games به صورت خیلی مخفیانه و پنهانی Jason West را استخدام کرده است. جالب است بداندی که Jason West یکی از بنیانگذاران استودیوی Respawn است که اکنون توسط استودیوی Epic Games استخدام شده است.

درواقع Jason West به همراه یک فرد دیگر به‌نام Vince Zampella استودیوی Respawn را تاسیس کرده بودند. البته این تنها کار آقای Jason West و Vince Zampella نبوده است چراکه این دو زمانی که استودیوی مذکور را تاسیس کردند موفق شدند آثار بسیار جذاب و به‌یادماندنی Titanfall و Apex Lgends را طراحی و تولید کنند. جالب است بدانید که Vince Zampella و Jason West قبل از اینکه با یکدیگر استودیوی Respawn را راه‌اندازی کنند، زیر نظر اکتیویژن استودیوی Infinity Wards را مدیریت می‌کردند از این‌رو در آن زمان موفق شدند تا آثار Call Of Duty  یعنی Modern Warfare 1 و Modern Warfare 2 را عرضه کنند که بسیار مورد استقبال قرار گرفتند.

البته هنوز هیچ خبری مبنی بر اینکه استودیوی Epic Games آقای Jason West را استخدام کرده است از سوی این استودیو به صورت رسمی منتشر نشده است البته با این وجود که این کمپانی به صورت پنهانی Jason West را استخدام کرده است بدیهی است که چنین خبری را منتشر نکند اما از آن‌جایی که آقای Geoff Keighley به‌صورت خیلی عمومی در توییتر خود به این خبر پرداخته است به این معنی است که این خبر صحت دارد از این‌رو با وجود آقای Jason West در استودیو Epic Games باید منتظر بازی‌های فوق‌العاده بهتری از این استودیو خواهیم بود.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط