بازی Fortnite

بازی Fortnite با مشکلات فنی ورود به بازی مواجه شده است

بازی مذکور تا رفع ایرادات پیش آمده در دسترس نخواهد بود
بازی Fortnite با مشکلات فنی ورود به بازی مواجه شده استReviewed by مصطفی حسامپور رضوی on Apr 13Rating:

بازی Fortnite به لطف گسترش وسعت دنیای خود و جامعه بازیکنان و هواداران و همچنین حالت معروف Battle Royale، بروزرسانی‌ها و محتواهای جدیدی را دریافت کرد. در حالی که تعداد بازیکنان این بازی روز به روز در حال افزایش است، به تازگی بازی مذکور با مشکلاتی فنی جدیدی دست و پنجه نرم می‌کند.

این مشکلات مربوط به سیستم Log In بازی بوده و بازیکنان زیادی را در زمان اجرای بازی و شرکت در رقابت‌ها از طریق تمامی پلتفرم‌ها، درگیر کرده است. استودیو Epic Games اخیرا طی توئیت جدید در حساب رسمی توئیتر خود اعلام کرد، به تازگی یکی از پایگاه‌های داده خدمات حساب برای بازی، با مشکلی بحرانی مواجه شده و این بی ثباتی گستره را جهت ورود بازیکنان به بازی و تشکیل رقابت، بوجود آورده است.

در حالی که هم اکنون بازی در دسترس نیست، استودیو مذکور طی بیانیه دیگری، خاطر نشان کرد، تمامی سازندگان بطور جدی برای رفع مشکل در تلاشند و روند عیب یابی را به سرعت جلو خواهند برد، تا شرایط عادی بازی را بطور کامل برای بازیکنان فراهم کنند.

بازی Fortnite برای پلتفرم‌های Mac ،Xbox One ،PS4 ،PC و سیستم عامل IOS قابل اجراست.

دسته بندی
ایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترموبایل

10 دیدگاه

  • سلامببخشید من چند وقت پیش بازی فورتنایت رو از سایت http://www.dlfox.com دریافت کردم با حجم ۲۴gig که اپدیت قدیمیه!بعد من فایل رو خواستم ازش backup بگیرم:فایل .lysde رو پاک کردم و اپدیت قدیمی رو توش ریختمبعدداشت فایل رو میخوند که بعد اپدیشتش کنه منظورم verfying هستش!همش از ۱۷% شروع میشه و تا به ۲۲% میرسه یه دفعه ۱۰۰% میشه بعد مینویسه installing بعد میگه باید ۱۱ gig دانلود کنم!من تو اخرین اپدیت لانچر ( epic games ) هستم و نوشته حجم بازی فورتنایت: ۲۷gig  هستش…خواب من ۲۴gig رو دارم چرا میگه باید ۱۱gig دان کنمراستی بعد از اینکه میگه باید انقد دان کنم حجم فایل ۲۴gig من تبدیل به ۱gig میشعلطفا کمکم کنید!

    • سلام این اتفاق زیاد رخ میده وقتی شما از یه جای دیگه دیتارو دانلود میکنی و بعد میمونی تا کلاینت بشناستش، تو این پروسه ممکنه کلاینت یه سری فایل‌هارو نشناسه و بخواد دوباره اونارو دانلود کنه. بذارید دانلود بشه و آپدیتش کنه.

مطالب مرتبط