مشکلات اخیر ایکس باکس وان برطرف شد

طبق آخرین اطلاعیه‌ها این مشکل از طرف مایکروسافت پیگیری و حل شده است.

اگر شما هم یک کنسول Xbox One دارید و اخیرا در استفاده از آن به مشکل برخوردید، خیالتان راحت باشد که شما تنها نیستید. در طی چند روز گذشته گزارشات زیادی از طرف بازیکنان به مایکروسافت ارسال شده‌ که خبر از یک سری مشکلات در هنگام لاگین کردن به کنسول ایکس باکس وان می‌دهد. طبق گزارشات ارسال شده، تعداد زیادی از بازیکنان با مشکل هنگ کردن سیستم و همچنین سیاه شدن صفحه پس از بوت شدن کنسول مواجه شده‌اند. تعدادی دیگر خبر از مشکل در دسترسی به بازی‌های ذخیره شده‌شان دادند. عده‌ای هم در کنترل کردن sidebar سیستم مشکل داشته‌اند.

تیم پشتیبانی مایکروسافت طی توییتی اعلام کرده است که از این مشکلات خبر دارد و تیم اکس باکس در حال کار برروی مشکلات پیش آمده هستند.

We are aware of reports of Xbox One console startup, title update and sign-in errors. We will keep everyone informed once we have more information to share. Thank you all for your patience.

— Xbox Support (@XboxSupport) January 30, 2019

چندی بعد طی توییتی دیگر این تیم اعلام کرد که توانسته‌اند دلیل مشکلات اخیر را پیدا کنند و درحال رفع اشکالات به وجود آمده هستند.تیم پشتیبانی مایکروسافت همجنین از صبر و بردباری بازیکنان تشکر کرد و اعلام کرد در صورت پیش آمدن تغییری در وضعیت مراتب را اطلاع رسانی می‌کند.

خوشبختانه به نظر می‌رسد که مشکلات گزارش شده به طور کامل برطرف شده‌اند و بازیکنان می‌توانند با ریبوت کردن کنسول خود مشکل را برطرف کنند. در آخر هم تیم اکس باکس بابت مشکلات پیش آمده از بازیکنان عذر خواهی کرد.

دسته بندی
اخبارایکس باکسمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط