Black Desert

مشخصات بتای بازی Black Desert مشخص شد

این اوپن بتا منحصر به کنسول Xbox One است

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از twinfinite، اگر شما به دنبال تجربه آنلاین بازی Black Desert روی کنسول ایکس باکس وان هستید و تاکنونی دستی روی گیم پلی آن نبردید، خبرهای خوبی داریم.

به تازگی سازندگان جزئیات بتا Black Desert را مشخص کردند. ما پیشتر می‌دانستیم اوپن بتا نهایی از ۱۴ تا ۱۷ فوریه جریان خواهد داشت اما نمی‌دانستیم پیش دانلود قرار است از ۱۲ فوریه دردسترس قرار گیرد تا بازیکنان سریعا فایل‌های موردنیاز را دانلود کنند.

مطمئنا این بتا دردسترس بازیکنان اروپایی و امریکای شمالی نیز قرار می‌گیرد و در صورت رسیدن به لول ۳۰ در نسخه نهایی می‌توانند یک سگ Calpheon Chubby را به عنوان پاداش دریافت کنند. نابودی Red Nose در بتا نهایی وجود دارد و پیش از نسخه نهایی قابل بازی است.

اگر با بازی Black Desert Online آشنا نیستید، باید بیان داشت این عنوان MMORPG کره‌ای از گرافیک قابل توجهی برخوردار است و بازیکنان می‌توانند در آن به سفارشی‌سازی شخصیت بپردازند. دنیایی که برای Black Desert تعریف شده بسیار بزرگ است و تجربه گیم پلی خوبی رقم می‌زند.

این بازی در حال حاضر روی پی سی دردسترس بوده و بیش از ۱۰ میلیون گیمر دارد. نسخه ایکس باکس وان برنامه‌ریزی شده در ۴ مارس برای این کنسول منتشر شود. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت اصلی بازی مراجعه کنید.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط