مسابقات انتخابی WESG در شهر آفتاب آغاز شد

امروز، اولین روز مسابقات WESG در مرحله انتخابی برگزار شد. این دوره از مسابقات در شهر آفتاب و همزمان با نمایشگاه خودرو در حال برگزاری است

امروز، اولین روز مسابقات WESG در مرحله انتخابی برگزار شد. این دوره از مسابقات در شهر آفتاب و همزمان با نمایشگاه خودرو در حال برگزاری است.

شایان ذکر است که مسابقات انتخابی PES به درخواست شرکت کنندگان، به پنجشنبه مورخ ۲۰ دی‌ماه و جمعه مورخ ۲۱ دی‌ماه تغییر پیدا کرده و در حال حاضر مسابقات CS:Go در حال برگزاری است.

از نکات قابل توجه این دوره، حضور آقای رضا بابایی، تنها داور بین‌المللی ورزش‌های الکترونیک در ایران، به عنوان مسئول برگزاری است که تحت مدیریت انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک ایران انجام می‌شود.

علاوه بر اطلاعات ذکر شده، فردا مورخ ۲۰ دی‌ماه، یک مراسم قرعه‌کشی برای ترتیب‌بندی و تعیین جایگاه شرکت کنندگان راس ساعت ۱۰:۳۰ برگزار می‌شود. و سپس مسابقات کار خودش را شروع می‌کند.

در رشته CS:GO(کانتر استرایک: گلوبال آفنسیو)، ۳ تیم از بخش آنلاین، ۲ تیم از طرف ASUS و ۳ تیم از منتخبان ایران در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

تیم وبسایت ایستگاه بازی (PsArena) در نمایشگاه و این دوره از مسابقات به عنوان حامی رسانه‌ای این رویداد، حضور پیدا کرده است و شما می‌توانید به صورت حضوری با ما در غرفه PsArena در شهر آفتاب و در محل برگزاری مسابقات WESG دیدار کنید. همچنین شما می‌توانید گزارشات این دوره از مسابقات را در وبسایت ما دنبال کنید.

دسته بندی
Esportاخباراخبار مسابقاتگزارشمسابقهمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط