مد Squad Conquest بازی Battlefield 5 برای دو هفته دیگر تمدید شد.

هنوز خبری از مد بتل رویال نیست.

طبق آخرین اطلاعیه‌ها، استودیو Dice تصمیم گرفته تا مطابق خواست عموم مد Squad Conquest بازی Battlefield 5 را برای ده روز دیگر یعنی تا سیزدهم فبریه تمدید کند. این مد که در ۱۷ ژانویه به همراه فصل دوم بازی یعنی Tides of War معرفی شده بود، قرار بود تا ۳۰ ژانویه ادامه پیدا کند که با توجه به درخواست عمومی بازیکنان و بازخورد مثبت آن‌ها، این مدت برای دو هفته دیگر تمدید شد.

این مد در واقع یک حالت کوچکتر از مد Conquest 64 نفره می‌باشد. در این مد دو تیم هشت نفره از بازیکنان که هرکدام به دو دسته تقسیم می‌شوند رو به روی هم قرار می‌گیرند. ماموریت هریک از تیم‌ها این‌ است که سه پرچم در نقشه‌های Arras, Rotterdam, Hamada را تحت کنترل بگیرند. این مد زمانی به پایان می‌رسد که تعداد Respawn یکی از تیم‌ها صفر شود.

هنگام معرفی این مد بازی Battlefield به صورتی طراحی شده بود که به هر یک از بازیکن‌ها اجازه می‌داد تا نقش پررنگ‌تری در بازی داشته باشند. همچنین دسترسی به وسایل نقلیه هم محدود تر شده بود. آخرین جوایز هفتگی بازی به نام Hold the Line به زمان باقی مانده از مد اضافه می‌شود. این چالش هفتگی درواقع یک جدول از یک سری چالش‌ها است که در ازای انجام آن‌ها XP دریافت می‌کنید و برای اهداف بزرگ‌تر، جوایز بزرگ‌تری نیز در نظر گرفته شده است.  بخش Hold the Line شامل یک اسلحه M1922 MMG برای بازیکنان ساپورت و همجنین  the Final Countdown headgear برای تمام کلاس‌ها است.

 

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط