مدت زمان فیلم Avengers: Endgame همچنان ۳ ساعت خواهد بود

برادران روسو توضیحات خود را در این خصوص ارائه دادند

کارگردانان فیلم Avengers: Endgame ، جو و آنتونی روسو (Joe and Anthony Russo)، مجددا تایید کردند که مدت زمان فعلی آخرین فیلم مورد انتظار فاز سوم دنیای سینمایی مارول، سه ساعت خواهد بود. شایان ذکر است، ویرایش فیلم هنوز به پایان نرسیده است اما از آنچه پیداست می‌توان گفت، عنوان Endgame طولانی‌ترین فیلم مارول خواهد بود.

هنگامی که وبسایت collider از برادران کارگردانان پرسید، آیا کمپانی‌های مارول و دیزنی با مدت زمان یکسان این فیلم با مدت زمان فیلم Titanic موافق‌اند، آنها پاسخ دادند که مارول به دنبال ارائه بهترین داستان است، حتی اگر قرار باشد مدت آن سه ساعت طول بکشد. عنوان Endgame بسیار طولانی است، چرا که مجموع ۲۲ فیلم را از گذشته تاکنون، در یک فیلم به یک پایان بخصوصی می‌رساند. مدت زمان بیشتر فیلم، اجازه می‌دهد، که این اثر بتواند بخوبی حالات احساسی موجود را برای مخاطبان به نمایش بگذارد. برادران روسو در این باره افزودند:

در حال حاضر، فیلم Avengers: Endgame بخوبی خود را نشان داده است و ما از جانب مخاطبان آزمایشی، پاسخ‌ها و بازخوردهای خیلی خوبی دریافت کرده‌ایم، بنابراین بخاطر جایگاه فیلم، بسیار خرسندیم. همچنان کارهای زیادی برای انجام باقی مانده و هنوز به پایان کار نرسیده‌ایم. باز هم می‌گوییم، این فیلم نقطه اوج ۲۲ فیلم یک دنیای سینمایی است و خط‌های داستانی متعددی را شامل خواهد شد. احساسات یکی از ارکان بسیار مهم در کار ماست. زمانی که می‌خواهید یک داستان بسیار پیچیده را بازگو کنید و برای شخصیت‌های داستان، مقدار زیادی احساسات را نیاز دارید، بدون شک، به مقدار بخصوصی از زمان احتیاج پیدا می‌کنید. درمورد فیلم باید گفت، سه ساعت ارزش بیان این داستان را خواهد داشت.

فیلم مذکور تاکنون در چهار نمایش، برای مخاطبان آزمایشی پخش شد و این در حالی است که حتی یکی از آنها برای استفاده از دستشویی، صندلی خود را ترک نکرده است. فیلم Avengers: Infinity War نیز در نوع خود با مدت زمان ۲ ساعت و چهل دقیقه، یک فیلم طولانی به حساب می‌آید و حال دنباله آن، رکورد بزرگی را خواهد شکست.

فیلم Avengers: Endgame در تاریخ ۶ اردیبهشت (۲۶ آوریل) ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. تا بحال دو تیزر از این فیلم منتشر شد که تیزر دوم حین مسابفه Super Bowl به نمایش درآمد و صحنات تازه‌ای را به هواداران نشان داد. شما همچنین می‌توانید تمامی اطلاعاتی که تاکنون درمورد این فیلم می‌دانیم را به همراه بررسی تیزرهای کنونی آن، در این مطلب مطالعه کنید.

دسته بندی
اخبار سینمافیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط