محتوای قابل دانلود جدید برای بازی Far Cry 5

"Lost On Mars" نام محتوای جدیدی است که برای بازی Far Cry 5 عرضه خواهد شد

“Lost On Mars” نام محتوای جدیدی است که برای بازی Far Cry 5 عرضه خواهد شد. از اسم این محتوای جدید مشخص است که شما دیگر روی زمین نخواهید بود. داستان Lost On Mars در رابطه با جلو گیری از یک حمله به زمین است. در این DLC شما به مریخ سفر خواهید کرد تا از وقوع یک حمله بزرگ به سمت زمین جلو‌گیری کنید. همانطور که فکر می‌کنید دشمنان این بخش جدید موجودات بیگانه فضایی هستند و شما با استفاده از ابزار و سلاح های جدید، در مقابل آن‌ها ایستادگی خواهید کرد. اسم این سلاح‌ها عبارتند از: Disaster, Hellfire و  Morphinator. در ادامه معرفی ابزار جدید می‌توان به وجود یک سفینه فضایی اشاره کرد و مطمئن باشید که قابل استفاده است.

DLC جدید بازی Far Cry 5 فقط مخصوص مکان جدید بازی یعنی مریخ نیست و اسلحه هایی از جمله: Obliteratorrrr, Taser phazer Annihilaze, Nerve Reaper و Grape popper را به بخش داستانی اصلی بازی اضافه می‌کند و به شما کمک می‌کند به دشمنانتان نشان دهید قدرت دست چه کسی است!

قطعا Lost On Mars جذابیت زیادی خواهد داشت. شما با گیم‌پلی خاص و جذاب سری Far Cry برای نجات زمین با آدم‌ فضایی ها مبارزه می‌کنید.

Lost On Mars محتوای قابل دانلود جدید بازی Far Cry 5 در تاریخ ۱۷ جولای (۲۶ ماه جاری) برای کنسول های نسل هشتمی و PC با قیمت ۱۰ دلار عرضه خواهد شد.

فارکرای یک Season Pass هم خواهد داشت و شما می‌توانید با ۳۰ دلار آن را تهیه کنید و برای DLC های بعدی هزینه‌ای نپردازید.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط