تبادل محتوای دو بازی Monster Hunter World و Final Fantasy XIV

در تابستان جاری رویدادی وجود دارد که بازی های Final Fantasy XIV و Monster Hunter World با یکدیگر تبادل محتوا خواهند کرد. حالا نگاهی بر محتویات جدید بازی Monster Hunter World در این...

در تابستان جاری رویدادی وجود دارد که بازی های Final Fantasy XIV و Monster Hunter World با یکدیگر تبادل محتوا خواهند کرد. حالا نگاهی بر محتویات جدید بازی Monster Hunter World در این تبادل می‌اندازیم.

در اولین نگاه می‌توان به اضافه شدن یک دشمن جدید به بازی اشاره کرد، “Behemoth” یکی از موجودات افسانه‌ای سری فاینال‌فانتزی که از ابتدای خلق این عنوان در بازی ها وجود داشت. حالا شما میتوانید در بازی Monster Hunter World با یکی از این حیوانات مبارزه کنید.

قطعاً بهموث ها تفاوت هایی دارند، بهموثی که در بازی Monster Hunter World وجود خواهد داشت، ضربه‌ای به اسم Ecliptic Meteor دارد. هنگامی که هیولا این ضربه را می‌زند یک شهاب سنگ به طرف شما پرتاب خواهد شد مبازه زمانی سخت تر می‌شود که بهموث به این شهاب سنگ برسد، بعد از رسیدن هیولا به شهاب سنگ، تعداد زیادی شهاب سنگ بزرگ از آسمان به سمت شما سقوط می‌کنند در این نقطه شما حتی فرصت فکر کردن هم ندارید و یک مرگ سریع نصیبتان می‌شود. همین موقعیت سخت ترین زمان مبارزه با بهموث است و ما باید سعی کنیم که دست هیولا به شهاب سنگ نرسد.

در ادامه می‌توان به اضافه شدن کاکتوس های معروف سری فاینال‌فانتزی به بازی اشاره کرد، این کاکتوس ها در مبارزه ظاهر می‌شوند و شما با از بین بردن آن ها می‌توانید آیتم های خوبی به دست بیاورید.

بازی Monster Hunter World در تاریخ ۹ آگوست ۲۰۱۸ (۱۸ مرداد ماه) برای PC عرضه خواهد شد.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط