محتوای جدید بازی Destiny 2 سختی بازی را افزایش داده است

برای پیروزی در Raid جدیدی که به بازی اضافه شده، باید به 18 ساعت مبارزه کنید

بازی Destiny 2 قطعاً یکی از محبوب ترین عناوین حال حاظر در بین بازی‌های آنلاین CO-OP است. چرا که این بازی یکی از آرزو‌های بازی‌کن‌ها، که صعب العبور بودن بازی بدون وجود همکاری، بود را در بخش آنلاین بر‌آورده کرد. Bungie با محتوای جدیدش، Forsaken، جان تازه‌ای به بازی داده و این مسئله را می‌توان به راحتی با اخبار جدیدی که منتشر شده باور کرد.

Raid‌ها، یکی از سخت‌ترین انواع مراحل در سری بازی دستنی هستند و به معنای واقعی کلمه بدون همکاری و مکالمه با دوستانتان پیروزی در این مراحل بازی امکان ناپذیر است. پس برای پیروزی در این مراحل ابتدا نیاز به چند دوست بسیار خوب دارید.

بانجی با اضافه کردن فورسیکن، یک Raid‌ جدید با نام The Last Wish را به بازی افزود. از زمان انتشار محتوای جدید بازی Destiny 2 حدود یک ماه می‌گذرد و تا به حال هنوز کسی نتوانسته بود در The Last Wish پیروز شود. اما همین امروز بود که بانجی با یک توییت جدید در صفحه رسمی‌اش به ۶ نفر از بازی‌کنان دستینی تبریک گفت.

امروز بعد از گذشت یک ماه از عرضه فورسیکن، بالاخره ۶ نفر توانستند در The Last Wish پیروز شوند، اما این پیروزی حدود ۱۹ ساعت زمان برد. بعد از پیروزی در The Last Wish، آن‌‌ها آیتم‌های بسیار با ارزشی به دست آوردند و حالا این ۶ نفر در بازی بسیار قدرتمند هستند.

بانجی اعلام کرد که قبل از رسیدن به قدرت ۵۵۰ حتی نزدیک لَست‌ویش هم نشوید، چرا که بسیار سخت خواهد بود.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط