بازی Gran Turismo Sport

دو مدل ماشین جدید برای بازی Gran Turismo Sport معرفی شد

دو مدل Vision Gran Turismo هم در بازی هم در دنیای واقعی
دو مدل ماشین جدید برای بازی Gran Turismo Sport معرفی شدReviewed by مصطفی حسامپور رضوی on Apr 10Rating:

استودیو سازنده Polyphony Digital و کمپانی Audi به تازگی دو مدل از ماشین‌های جدید Vision Gran Turismo را معرفی کردند که برای بازی Gran Turismo Sport طی یک بروزرسانی قابل دسترسی است.

این دو ماشین عبارتند از Audi Vision Gran Turismo و Audi e-tron Vision Gran Turismo که هر یک به نوع خود، ویژگی منحصر بفردی دارند. علاوه بر این، امری که این دو ماشین را از دیگر مدل ماشین‌های Vision GT منتشر شده در بازی جدا می‌کند، وجود این دو ماشین در دنیای واقعی است که به تازگی معرفی شده و در پیست Audi Driving Experience واقع در شهر Ingolstadt آلمان مورد آزمایش و تمرین قرار گرفتند.

اساس این مدل، با یک واحد قدرت هیبریدی که ترکیبی از موتور توربوشارژ ۳٫۴ لیتری V-6 برای قدرت دادن به چرخ‌های عقب و یک موتور الکتریکی برای قدرت دادن به چرخ‌های جلوست، طراحی شده است و در مجموع ۹۵۰ کیلووات قدرت تولید می‌کند.

مدل Audi e-tron در واقع یک خودروی الکتریکی است که دارای دو یک موتور ۲۰۰ کیلووات در جلو و دو موتور ۲۰۰ کیلووات در عقب است که در مجموع یک ماشین با قدرت ۶۰۰ کیلووات است.

بازی Gran Turismo Sport هم اکنون بطور اختصاصی برای کنسول‌های PS4 قابل اجراست. در ادامه تصاویر خیره کننده از این دو ماشین را مشاهده کنید.

تصاویری از ماشین های جدید بازی Gran Turismo Sport:

دسته بندی
اخبار بازیپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط