Farming Simulator

لیگ Farming Simulator با جایزه ۲۸۰ هزار دلاری

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از ubergizmo، لیگ های ورزش الکترونیکی مختلفی برگزار می‌شود که در آن بازی‌هایی چون Fortnite و Overwatch اجرا می‌شود. حال نوبت به عنوان شبیه ساز کشاورزی Farming Simulator رسیده تا لیگی برای آن برگزار شود.

بازی Farming Simulator عنوانی از شرکت Giants Software بوده که به تازگی لیگ  Farming Simulator را اعلام کرد و خبر از جوایز بزرگ آن داد. این شرکت می‌گوید لیگ جدید رقابت‌های هیجان انگیز با جوایز بزرگ برای گیمرهای برنده است.

در مجموع ۱۰ تورنومنت در سراسر اروپا برگزار می‌شود که از جمله باید در رویداد Gamescom و Paris Games Week اشاره کرد. لیگ نهایی و بزرگ‌تر با نام FarmCon 2020 برگزار می‌شود. در این رقابت حالت مسابقات ۳ در ۳ برگزار شده و جوایز بزرگی به گیمرها داده می‌شود.

شرکت Giants Software برای این تورنومنت یا لیگ جایزه ۲۵۰ هزار یورویی یا ۲۸۰ هزار دلاری در نظر گرفته است. از اسپانسرهای این لیگ می‌توان به شرکت لاجیتک و اینتل اشاره کرد و بازیکنان به اجرا عنوان اخیر Farming Simulator 19 می‌پردازند.

این بازی در ده روز نخست عرضه به فروش ۱ میلیون نسخه‌ای دست یافت و برای کسب جزئیات بیشتر می‌توانید منتظر اطلاعاتی از شرکت Giants Software بمانید.

دسته بندی
Esportاخبار بازیاخبار کوتاهمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط