Dota 2

لیست شانزده تیم حاضر در رویداد MDL Disneyland Paris Major بازی Dota 2 منتشر شد

بازی Dota 2 و انتشار لیست بازیکنان مسابقات آن

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از liquipedia، همانطور که می‌دانید در اواسط هفته جاری بود که تیم Ninjas in Pyjamas در مسابقات OGA Dota Pit Minor به قهرمانی رسید و این مسابقات به پایان رسیدند. از این‌رو تیم Ninjas in Pyjamas با قهرمانی در این مسابقات توانست جواز حضور در رویداد MDL Disneyland Paris Major را کسب کند. به‌تازگی اخباری در زمینه تکمیل‌شدن لیست شانزده تیم راه‌یافته به مرحله اصلی مسابقات به گوشمان رسیده که نشان می‌دهد لیست شانزده تیم راه‌یافته به مرحله اصلی و همچنین گروه‌بندی مرحله اول آن منتشرشده است.

بر اساس این اخبار در گروه‌بندی مرحله اول تیم‌های Virtus Pro و Team Liquid با یکدیگر هم‌گروه شده‌اند که در حال حاضر تیم Virtus Pro بیشترین امتیاز DPC فصل را از آن خود کرده است و تیم Team Liquid نیز قهرمان مسابقات TI7 است. اما به‌نظر می‌رسد که تیم Team Liquid در جایگاه خیلی خوبی در این مسابقات قرار نداشته باشد چراکه در مسابقات قبلی خود عملکرد ضعیفی داشته است، از این‌رو تنها توانسته بوده ۵۲۵ امتیاز را از آن خود بکند.

 اما تیم‌های  PSG.LGD و  Vici Gaming نیز با یکدیگر هم‌گروه شده‌ و در گروه C قرار گرفته‌اند که تیم Vici Gaming موفق شده است امتیازهای لازم را در مسابقات  The International 2019 به‌دست آورد. اما تیم PSG.LGD برای اینکه بتواند با هم‌گروهی خود به رقابت بپردازد باید در سه رویدادی که از فصل جاری باقی مانده است، ۱۰۰۰ امتیاز کسب کند.

در بین اسامی تمامی گروه‌هایی که منتشرشده است، بیشترین رقابت در میان تیم‌های OG  و Evil Geniuses  وجود دارد زیرا تیم Evil Geniuses یکی از چهار تیمی است که موفق شده به مسابقات TI9 برود اما تیم OG تنها ۴۸ امتیاز در DPC به‌دست آورده است از این‌رو در جایگاه خیلی خوبی در رنکینگ Dota Pro Circuit قرار ندارد. به‌گونه‌ای که با نگاه به رنکینگ Dota Pro Circuit می‌بینید که این تیم در جایگاه ۲۷ قرار دارد.

از روز ۱۴ اردیبهشت ماه رویداد MDL Disneyland Paris Major شروع خواهد شد و تا ۹ روز متوالی ادامه خواهد داشت که تاکنون تنها چهار تیم شامل: Virtus Pro ،Team Secret ،Evil Geniuses و Vici Gaming  مجوز حضور در مسابقات اینترنشنال را به‌دست آورده‌اند.

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط