League of Legends World

فینال پرتماشاگر مسابقات League of Legends World 2018

افزایش روزافزون طرفداران League of Legends

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از riftherald، مسابقات محبوب The League of Legends World 2018 یک ماهی از فینال آن می‌گذرد و به تازگی آمار تعداد تماشاگران آن آشکار شد. البته بازی‌های Esport همیشه پرطرفدار هستند و حال نوبت به League of Legends World رسید.

Riot اعلام کرد که مرحله فینال با استقبال چشمگیری همراه شد که تعداد تماشاگران منحصربفرد آن به ۹۹ میلیون رسیده است. این میزان در مقایسه با مسابقات سال گذشته افزایش ۲۰ میلیونی داشته است که در نوع خود قابل توجه محسوب می‌شود. این مسابقات با حضور Invictus Gaming جذاب تر هم شده و همین امر در افزایش تعداد تماشاگران بی تاثیر نبود.

این مرحله فینال حتی ۴۴ میلیون تماشاگر همزمان را هم داشته است. این میزان اختلاف با Super Bowl را نزدیک کرده و جای اختلاف بسیاری نیست. در حالی که تعداد استریمرها مشخص نشده و آمارگیری آن دشوار است، Riot در گذشته اعلام کرده بود که یکی از علل تاخیر در ارائه گزارش، عدم تایید آمار گرفته شده محسوب می شود. به نظر می رسد یکی از دلایل افزایش تعداد تماشاگران، حضور یک تیم چینی در فینال بوده که طرفداران بسیاری دارد.

افزایش تعداد تماشاگران بر میزان مبلغ جایزه می افزاید و کمکی برای تیم برنده خواهد بود. این مبلغ در مسابقات امسال با افزایشی هم رو به رو شد. با خرید اسکین یا همان پوسته، طرفداران مبلغ جایزه را از ۲٫۴ میلیون دلار  به ۲٫۵ میلیون دلار رساندند. با مجموع رقم ۶ میلیون دلار، سال ۲۰۱۸ یکی از بزرگترین جوایز برای مسابقات  League of Legends در نظر گرفته شد.

دسته بندی
Esportاخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط