Spider-Man: Far From Home

فیلم Spider-Man: Far From Home پایان فاز سوم MCU است

کوین فایگی برنامه‌های فاز چهارم را کاملا در هاله‌ای از ابهام قرار داد

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر Marvel Studios به تازگی اعلام کرد که فیلم Spider-Man: Far From Home پایان فاز سوم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. در حالی که قهرمان عنکبوتی یکی از قربانیان حمله تانوس به شمار می‌رود، زنده شدن او قطعی اما نامعلوم است و همچنین می‌دانیم که داستان فیلم بعدی او تنها چند دقیقه پس از رویداد فیلم Avengers: Endgame روایت می‌شود.

پیش از این عنوان شده بود که این فیلم بعنوان نخستین فیلم از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول تایید شده است و آینده جدید آن را شروع می‌کند و البته فایگی به شخصه تمایل داشت پیتر پارکر شخصیتی باشد که فاز چهارم با داستان او آغاز و هدایت شود. به هر حال به نظر می‌رسد که برنامه‌ها تغییر کرده است، زیرا فایگی طی یک مصاحبه درمورد فیلم مذکور، در حالی که نکته خاصی را فاش نکرد، پاسخ داد این فیلم پایان فاز سوم دنیای سینمایی مارول است.

این موضوع به نظر منطقی است، چرا که با اکران Avengers: Endgame شاهد اوج داستان در دنیای مارول هستیم و چون انتظار می‌رود تانوس در آن شکست بخورد، بدون شک نتایج بزرگی نیز به همراه خواهد داشت که تبعات آن در فیلم‌های دیگر مشاهده می‌شود. حال اینکه بدانیم فیلم Spider-Man: Far From Home پایان فاز سوم است، یعنی این فیلم روند داستانی Endgame را حتی کامل‌تر می‌کند.

هواداران پیش از این گمان می‌کردند که هر فاز MCU با یک فیلم از انتقام جویان پایان می‌یابد، اما این گونه نیست. در فاز اول، Marvel Studios مجبور بود فیلم The Avengers را پایان این فاز قرار دهد تا در صورتی که این پروژه به شکست منتهی شد، ریسک بزرگتری نکند. پس از این موفقیت، فاز دوم با فیلم Ant-Man تمام شد ولی حالا پایان یافتن سومین فاز با دنباله فیلم Spider-Man، حرکت عاقلانه‌تری برای مارول خواهد بود.

در حالی فیلم‌هایی چون Black Widow و The Eternals برای فاز چهارم تاییده شده‌اند، اما هیچ کدام از آنها بصورت رسمی معرفی نشده‌اند و حال با خروج فیلم Spider-Man: Far From Home از این فاز بعنوان یک فیلم رسمی، عملا هیچ اطلاعات رسمی از چهارمین فاز مارول در اختیار نداریم.

دسته بندی
اخبار سینماسینمافیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط