The Nun 2

فیلم The Nun 2 در برنامه ساخت و تولید قرار دارد

بازگشت راهبه تاریک

پیتر سفران (Peter Safran) تهیه کننده فرانچایز The Conjuring اعلام کرد که فیلم The Nun 2 در فرایند تولید قرار دارد و یک خط داستانی جالب برای آن در نظر گرفته شده است. پیش از این فیلم The Nun به کارگردانی کورین هاردی (Corin Hardy) بعنوانی یکی از اسپین آف‌های فرانچایز ذکر شده، در سال ۲۰۱۸ اکران شد و داستان پیشینه فیلم The Conjuring 2 را روایت کرده و به پرفروشترین فیلم Conjuring تبدیل شد.

به تازگی سفران طی مصاحبه با مجله Entertainment Weekly، مشخص شد که قسمت دوم این فیلم نیز در دست ساخت قرار دارد. بیانیه او بدین شرح است.

فکر می‌کنم ساخت یک فیلم دیگر از The Nun اجتناب ناپذیر است. ما در حال حاضر یک داستان بسیار جالب در اختیار داریم و به عقیده من، این داستان بعنوان فیلم‌نامه فیلم در نظر گرفته خواهد شد.

در حالی که فیلم The Nun نظر منتقدان را به خود جلب نکرد، اما از فضا و طرح بسیار خوبی از ژانر ترس بهره گرفته بود. شایان ذکر است، رویداد این فیلم سال‌ها پیش از اولین داستان Conjuring رخ داده است و بدون شک بازه زمانی بزرگی وجود دارد که رویداد فیلم The Nun 2 میتواند در آن رخ داده باشد. با توجه به برنامه زمانی فیلم‌های این دنیای سینمایی، فیلم جدید هاردی در تاریخی نامعین از سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط