Hulk

فیلم Avengers Endgame | علت مبارزه نکردن تانوس و هالک برای دومین بار

جنگی که بیشتر طرفداران مارول منتظر آن بودند، ولی هیچگاه رخ نداد!
فیلم Avengers Endgame | علت مبارزه نکردن تانوس و هالک برای دومین بارReviewed by نیما اجمدی on Aug 7Rating: 5.0فیلم Avengers Endgame | دلیل مبارزه نکردن تانوس و هالک برای دومین باربررسی دلایل نبود مبارزه‌ی دوم تانوس و هالک

طرفداران در فیلم Avengers Endgame بیشتر از همه منتظر مبارزات دوباره بین کاراکترهای قهرمان و تانوس بودند. ولی به نظر می‌رسد که استودیو مارول برای تعدادی از این جنگ‌های رودررو هیچ برنامه‌ای تنظیم نکرده است. یکی از این جنگ‌های مورد انتظار، برای کسانی که از فیلم Avengers Infinity War لذت بردند، مبارزه‌ی دوباره بین تانوس و هالک بود، مبارزه‌ای که با گسترش شخصیت هالک در این فیلم پیش‌بینی می‌شد. اما همانطور که تماشاچیان Endgame می‌دانند، این جنگ رودررو به دلیل تغییر هسته‌ی اصلی Hulk به موجودی هوشمندتر در اوایل فیلم، هیچگاه رخ نداد. طبق گفته‌ی نویسندگان فیلم، این تغییر دقیقاً دلیل اتفاق نیافتادن جنگ بزرگ بین هالک و تانوس بود.

Hulk

نمایی از هالک و کاپیتان آمریکا در فیلم Avengers Endgame

استفن مک فلای (Stephen McFeely) نویسنده‌ی فیلم، در مصاحبه‌ای با Comic Book Resources اینگونه گفت:” من می‌دانم که بسیاری از مردم منتظر جنگ دوباره‌ای (بین هالک و تانوس) بودند. این مبارزه زمانی رخ می‌داد که Hulk به Smart Hulk تبدیل نمی‌شد. او یک موجود کاملاً متفاوت است، و این موضوع او را به کلی تغییر داده است. پس به همین دلیل هم ما هیچوقت فکر نمی‌کردیم که او واقعاً کاری برای مبارزه‌ی رودررو با تانوس انجام دهد.”

قضیه تبدیل شدن به Smart Hulk، سوالی را در ذهن مخاطبان به وجود آورده است. هالک اصلی کجا رفته است؟ شخصیتی متمایز که از اولین حضورش در دنیای سینمایی مارول تا آخرین حضورش در فیلم Infinity War، همیشه بر قالب انسانی تسلط داشت. زمانی که بروس بنر شخصیت خودش را در تبدیل شدن به هالک، با او متحد کرد، این کاراکتر خشن کجا رفت؟ آیا این شخصیت هنوز هم در جایی از ذهن بنر کمین کرده است تا در زمان مناسب خودی نشان دهد؟ یا فقط ناپدید شده است؟ این کاراکتر هنوز هم کارهای انجام نشده‌ی زیادی دارد، و این توسعه شخصیت ناقص به نظر می‌رسد. من به شخصه منتظر برگشتن این شخصیت خشن و جنگجو هستم.

نظر شما درباره تغییر روند Hulk در فیلم Avengers Endgame چیست؟ آیا شما هم از نبود مبارزه‌ی بین هالک و تانوس ناامید شدید؟ دیدگاه خود را درباره فیلم Avengers Endgame و تصمیم تغییر شخصیت‌هایی همچون هالک و ثور، در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینماسینمافیلم اونجرزمارولمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط