Avengers: Endgame

فیلم Avengers: Endgame | حضور پروفسور هالک تایید شد

اسباب بازی هالک سرنخ‌هایی را ارائه می‌کند

مدت زمان زیادی تا اکران فیلم Avengers: Endgame باقی نمانده و یکی از سوالات هوادارن درمورد نقش هالک در فیلم است. پیش از این درمورد نقش هالک و ظاهر جدید او بحث شده بود، اما یک اسباب بازی از او که برای تبلیغات فیلم Avengers: Infinity War توسط کمپانی Hasbro برای فروش قرار گرفته بود، سرنخ‌هایی را درمورد هویت هالک در فیلم آینده اونجرز مشخص می‌کند.

همانطور که می‌دانیم، در تریلر فیلم Infinity War صحنه ای وجود داشت که ابرقهرمانان در واکاندا متحد شده و به سمت دشمن یورش می‌برند و می‌دانیم که این صحنه هرگز پخش نشد. در این سکانس هالک را مشاهده کردیم و انتظار دیدن او را حتی تا لحظات پایانی فیلم داشتیم. از آنجایی که زره هالک‌باستر نیز در فیلم نشان داده شد و تئوری‌ها نشان می‌داد که بروس بنر داخل آن باشد، انتظار می‌رفت در سکانس بخصوصی، به هالک تبدیل شده و زره را بشکند. بر این اساس یک اسباب بازی از هالک در حال شکافتن زره هالک‌باستر منتشر شد که البته یک اسباب بازی سخن گوست. حال جملاتی که برای صداگذاری آن ضبط شده، حرف‌های جالبی است که ذهن ما را به سمت فیلم Avengers: Endgame هدایت می‌کند.

چند جمله ضبط شده برای آن شامل، “بنر له می‌کند”، “طبق محاسبات من قراره آسیب ببینی”، “له کردن تو مسئله شخصی نیست” می‌شود. این موضوع به یکی شدن بروس بنر و هالک اشاره دارد و شاید این اسباب بازی مخصوص Infinity War نباشد. چنین مسئله ای می‌تواند اتفاقی باشد و کمپانی Hasbro آنها را خلق کرده باشد، اما دور از ذهن نیست که سیاست‌های مارول نیز دخیل باشد. بنابراین انتظار می‌رود، در تاریخ ششم اردیبهشت (۲۶ آوریل) شاهد پروفسور هالک در فیلم Avengers: Endgame باشیم.

دسته بندی
اخبار سینماسینمافیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط