فصل هشتم بازی Fortnite با فوران یک آتشفشان شروع می شود.

کوه آتشفشان، جدیدترین ایده اپیک گیمز

امروز بازی Fortnite فصل هشتم خود را با ارائه آپدیت ۸٫۰، شروع کرد. این آپدیت شامل Battle Pass جدید و لیست بلند بالایی از تغییرات است.

بزرگترین تغییر در این آپدیت، اضافه شدن یک آتشفشان بزرگ در نقشه است که دو منطقه جدید را به وجود می‌آورد؛ Sunny Steps و Lazy Lagon. همچنین این آتشفشان فعال است و گدازه خارج می‌کند. برخورد با این گدازه‌ها هربار یک واحد از جانتان می‌کاهد. همچنین این آتشفشان‌ باعث ایجاد تندباد‌هایی از باد داغ به نام “Volcanic Vents” می‌شود. این تندباد‌ها می‌توانند بازیکنان را به آسمان ببرند.

طی این آپدیت سلاح‌های جدیدی هم به بازی اضافه شده‌اند. Pirate Cannon یکی از این اسلحه‌ها است که قابلیت شلیک توپ‌های جنگی و هم بازیکنان را دارد. این سلاح در سرتاسر نقشه می‌تواند پیدا شود. آپدیت ۸٫۰ همچنین وسایل نقلیه و سلاح‌های فصلی جدیدی به بازی اضافه کرده است. از جمله این‌ها می‌توان به هواپیما X-4 و Chiller Grenades اشاره کرد.

تعدادی تغییرات جزئی هم طی این آپدیت اعمال شده‌اند. از این پس World Markers جزئیات بیشتری را پوشش می‌دهند. از این قابلیت می‌توانید برای معین کردن آیتم‌ها و دمشنان برای هم تیمی‌هایتان استفاده کنید. یک دستیار پارتی هم به بازی اضافه شده که به افراد حاضر در پارتی اجازه می‌دهد در کامل کردن چالش‌های یک بازیکن مشارکت کنند. مدت زمان Infinite Dab emote هم در لابی از ۱۱ به ۱۲ ساعت افزایش یافته است.

برای بخش Fortnite’s cooperative Save the World بازی هم تغییراتی طی این آپدیت رخ داده است. سیستم بارگذاری قهرمان‌ها درگیر تعمیرات کلی شده است. یک آپدیت بصری و اضافه شدن یک زیستگاه دریاچه‌ای برای منطقه Plankerton هم برای این بخش در نظر گرفته شده است. همچنین یک ماموریت جدید با نام “Eliminate and Collect” به بازی اضافه شده که طی ان جایزه‌های بهتری برای تعداد بیشتر کشته در یک بازه ۱۰ دقیقه‌ای کسب می‌کنید.

سیستم بارگذاری جدید قهرمان‌ها همه چیز را از جمله Perks, abilities و unique names را تغییر داده است. همچنین آپدیت ۸٫۰ Team Perks را اضافه کرده است. این بخش در واقع توانایی‌هایی هستند که با استفاده از heroهای معین در support squad یک بازیکن باز می‌شوند. این توانایی‌ها چیز‌های زیادی را مانند افزایش تعداد پرش‌ها یا افزایش قدرت تله‌ها در محدوده مشخص را در بر می‌گیرند.

نظر شما درباره فصل هشتم بازی Fortnite چیست؟

 

دسته بندی
Esportاخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالبموبایلنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط