Westworld

فصل سوم سریال Westworld تا سال ۲۰۲۰ منتشر نخواهد شد

سازندگان وعده‌های بزرگی را برای آینده داده‌اند

شبکه HBO به تازگی تایید کرد که فصل سوم سریال Westworld تا سال ۲۰۲۰ اکران نخواهد شد. این سریال ساخته جاناتان نولان (Jonathan Nolan) و لیسا جوی (Lisa Joy) یک پارک تفریحی بزرگ آینده را نشان می‌دهد که بوسیله ربات‌های انسان نمایی به نام میزبان، از مهمانان پارک پذیرایی می‌کنند. داستان اصلی زمانی شروع می‌شود که چندی از مهمانان و سازندگان پارک متوجه می‌شوند که سطح درک میزبان‌ها بسیار پیشرفته‌تر از حد معمولی شده است.

در فصل اول شاهد پیچیدگی‌های داستانی و سکانس‌های زمانی متفاوتی هستیم که مخاطبان بسیاری را به سمت خود جلب کرد. در فصل دوم نیز بجای آنکه بیشتر به داستان اصلی پرداخته شود، سکانس‌های درهم ریخته و خطوط زمانی گسسته‌ای را مشاهده می‌کنیم و به همین خاطر بسیاری از مخاطبان از سریال شاکی شده بودند، اما تهیه کنندگان وعده داده‌اند که نمایش کاملا متفاوتی را در فصل سوم تجربه خواهیم کرد.

این موضوع در حالی است که هواداران باید بیش از پیش صبر کنند تا داستان جدید را تماشا کنند، چراکه HBO اعلام کرد فصل سوم سریال تا تاریخی نامعلوم از سال ۲۰۲۰ منتشر نخواهد شد. در حالی که مدت زمان استراحت بین این دو فصل طولانی خواهد بود، اما اولین تجربه انتظار کشیدن مخاطبان سریال Westworld برای فصل جدید نیست، اما بدون شک فصل جدید محتوایی را ارائه خواهد داد که دلیل این بازه طولانی را توضیح می‌دهد و غافلگیری‌های بزرگی را در بر خواهد داشت.

دسته بندی
اخبار سینماسریالمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط