Destiny

فصل جدید بازی Destiny 2 شروع شد

این فصل با خود زره و اسلحه‌های Exotic قدرتمندی به همراه آورده است

آپدیت جدید Season of the Drifter بازی Destiny 2 امروز صبح منتشر شد که برای افرادی که Annual Pass را خریداری کرده‌اند محتوی جدید دارد و باگ‌های بازی اصلی را نیز برطرف می‌کند. مثل همیشه فصل جدید بازی با تجهیزات Exotic جدید به سراغ بازیکنان می‌آید. آرمورهای Exotic جدید بازی شامل gauntletهای جدید برای هر کدام از کلاس‌های بازی می‌شود. همچنین دو اسلحه جدید Exotic دیگر نیز که شامل بازگشت  Thorn hard cannon می‌شود، در این فصل در دسترس قرار گرفته‌اند.

تنها سلاح مخفی بازی Destiny 2 در کالکشن Thorn است. پرک‌های این اسلحه را از دیتای بازی استخراج کرده‌اند و کمی با نسخه قبلیش متفاوت است. پرک Exotic اسلحه Thorn که Mark of the Devourer نام دارد، به درون آرمور دشمن نفوذ می‌کند و در طول زمان به او آسیب می‌رساند. وقتی که با این اسلحه یک دشمن را از پای درآورید، آن‌ها Remnants دراپ می‌کنند که خشاب این اسلحه را پر می‌کند و باعث قدرتمندتر شدن Mark of the Devourer می‌شود. استودیوی Bungie این اسلحه را توسط یک کوئست به بازی در ۱۲ مارس اضافه می‌کند.

اسلحه جدید دیگر بازی Arbalest نام دارد که یک Kinetic linear fusion rifle است (یعنی در اولین اسلات اسلحه‌ها قرار می‌گیرد). این اسلحه اولین Kinetic linear fusion rifle در بازی Destiny 2 است. به همین دلیل، Arbalest یک پرک با نام Compounding Force دارد. با این پرک شما قادر به شلیک slug bullets بجای energy blasts خواهید بود که به سپر دشمن آسیب زیادی وارد می‌کند. هیچکس فعلا نمی‌داند که چگونه به این اسلحه دست پیدا می‌کنیم یا این که حتی اصلا اکنون در بازی وجود خواهد داشت یا نه، ولی بازیکنان بازی احتمالا در همین فصل به آن دسترسی خواهند داشت.

Destiny

زره دست کلاس Hunter با نام Liar’s Handshake شناخته می‌شود که یک پرک با نام Cross Counter دارد. وقتی که شما از قابلیت Arc melee خود استفاده کنید یا این که دشمنان به شما ضربه بزنند، شما یک ضدضربه قدرتمند به دشمن وارد می‌کنید که همچنین شما را Heal نیز می‌کند.

زره دست کلاس تایتان Stronghold نام دارد که شامل پرک Clenched Fist می‌شود. وقتی که بازیکنان شمشیر در دست دارند و با ان گارد می‌گیرند، سرعت حرکتشان زیادتر می‌شود. گارد گرفتن دیگر از مهمات شما استفاده نمی‌کند و اگر توسط دشمن به شما حمله شود Heal نیز خواهید شد.

زره Exotic کلاس وارلاک Getaway Artist نام دارد و شامل پرک Dynamic Duo می‌شود. اگر دکمه نارنجک خود را نگه دارید می‌توانید یک  از مهمات نارنجک خود برای استفاده از یک Arc Soul turret قدرتمند استفاده کنید.

بازیکنان برای دستیابی به این اسلحه‌ها باید فعالیت‌های مختلف را تکمیل کنند یا دشمنان را بکشند تا بلکه این Exoticها برایشان دراپ شود. درحالی که بانجی می‌تواند Exoticهای بیشتری اضافه کند، احتمالا تا Season of Opulence دست نگه می‌دارد. این فصل در ماه ژوئن امسال منتشر می‌شود.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط