Sekiro: Shadows Die Twice

فروش ۲ میلیون نسخه‌ای بازی Sekiro: Shadows Die Twice در کم‌تر از ۱۰ روز

فروش درخشان بازی Sekiro: Shadows Die Twice

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل dualshockers، از می‌توان گفت که یکی از موفق‌ترین بازی‌های سال میلادی جاری که تاکنون شاهد رشد چشم‌گیر آن بوده‌ایم بازی Sekiro: Shadows Die Twice است.

این بازی توانسته است با جلب رضایت کاربران بسیار زیادی، طرفداران قابل چشم‌گیری داشته باشد و همچنین نمره‌های بسیار خوبی هم در وب سایت‌های بازی معتبر در دنیا به دست آورد. با تمامی این‌ها، بدیهی است که این بازی فروش بسیار خوبی هم داشته باشد چراکه تاکنون توانسته تنها در کمتر از ۱۰ روز، به تعداد ۲ میلیون نسخه فروش برود. البته باید اشاره کنیم که این رقم، رقم دقیق فروش نسخه‌های این بازی نیست و تنها یک تقریبی است که توسط فرام سافتور و همچنین اکتیویژن اعلام شده است.

نایب رئیس کمپانی اکتیویژن در زمینه بازی Sekiro: Shadows Die Twice گفته است:

در بین تمام بازی‌هایی که تاکنون توسط استودیوها و کمپانی‌های متعدد طراحی و تولید شده‌اند، یک دستاورد واقعی، بازی Sekiro: Shadows Die Twice است.

با چنین حجم فروشی استقبال از بازی موردبحث بسیار قابل توجه و دور از انتظار بوده است.  این بازی ویدئویی در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط شرکت فرام سافتور توسعه یافته شده و بوسیلهٔ اکتیویژن در ۲۲ مارس ۲۰۱۹ برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان منتشر شد.  این بازی برای نخستین بار با یک تیزر در جشنواره جوایز بازی سال ۲۰۱۷، با نام «سایه‌ها دو بار می‌میرند» نشان داده شد، و سپس بازی با عنوان کامل سکیرو: سایه‌ها دو بار می‌میرند، در نمایشگاه رسانه و تجارت ای۳ ۲۰۱۸ و در طی کنفرانس مطبوعاتی شرکت مایکروسافت رونمایی شد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط