فروش هفته ی اول جهانی عنوان Assassin’s Creed Odyssey از Origins پیشی گرفت

با ایستگاه بازی همراه باشید

روز دوشنبه مشخص شد که فروش‌ نسخه‌ی فیزیکی عنوان Assassin’s Creed Odyssey نسبت به بازی پیشین سری ۲۵ درصد کمتر بوده است. با این که بدون شک عوامل دیگری در این موضوع دخیل بوده‌اند، این خبر چندان برای عنوان جدید و تحسین‌شده‌ی Ubisoft جالب نمی‌باشد.

اکنون و پس از گذشت چند روز آمار رسمی فروش‌ هفته‌ی اول Odyssey مشخص شده‌اند. لازم به ذکر است که این آمار هم فروش نسخه‌های فیزیکی و هم فروش نسخه‌های دیجیتالی را شامل می‌شود.

خبر خوب برای سازندگان بازی این است که این بازی توانسته تا از Origins و دو عنوان قبلی آن نیز پیشی بگیرد. طبق گفته‌ی یوبیسافت این بازی بهترین فروش در هفته‌ی اول را در بین بازی‌های این فرنچایز در این نسل داشته است.

دلایل افول فروش فیزیکی بازی را می‌توان مربوط به محبوبیت هر چه بیشتر نسخه‌های دیجیتالی بازی‌ها دانست. این عنوان نسبت به Origins در ماه‌های میانی سال عرضه شده است و فاصله‌ی مناسبی با عناوین پر فروش دوران تعطیلات دارد. به احتمال زیاد فروش‌ بازی در آینده افزایش پیدا کند؛ هر چند با وجود رقیب سرسختی چون Red Dead Redemption 2، این امر مشکل خواهد بود.

Geoffroy Sardin، از مدیران یوبیسافتع می‌گوید: “ما به شدت از حاصل دست تیم سازنده‌ی AC Odyssey راضی هستیم و به آن‌ها افتخار می‌کنیم و از استقبال گرم مخاطبان و منتقدان متشکریم. عرضه تنها قدم اول این سفر حماسی خواهد بود. ما برنامه‌های متنوعی برای این بازی داریم که موجب تعهد مخاطبان به این بازی و غنی شدن هر چه بیشتر دنیای بازی خواهند شد.”

نخستین این محتوای اضافی هفته‌ی آینده و در قالب کشتی‌های Legendary و مزدوران به بازی اضافه خواهند شد.

 

دسته بندی
اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط