فروش بازی Red Dead Redemption 2 از عنوان نخست پیشی گرفت

با ایستگاه بازی همراه باشید

دیگر همه می‌دانند که Red Dead Redemption 2 فروش فوق‌العاده‌ای داشته و یکی از موفق‌ترین عناوین دنیای بازی بوده است. حال آمار جالب توجه دیگری از بازی منتشر شده که به خوبی پیشرفت دنیای بازی و همه گیر شدن آن را نشان می‌دهد؛ فروش Red Dead Redemption 2 در هشت روزه‌ی نخست عرضه‌ از عنوان پیشین این سری پیشی گرفته است و این در حالی است که هشت سال از انتشار نخستین RDR می‌گذرد.

هم اکنون فروش RDR 2 به هفده میلیون نسخه رسیده است و Take Two شب گذشته در همین راستا کنفرانسی با سرمایه گذاران بازی برگزار کرده است که در آن اشارات کوچکی به Red Dead Online نیز شده است.

Red Dead Online تا پیش از انتهای نوامبر دست کم در قالب نسخه‌ی بتا منتشر خواهد شد و تایید رسمی این موضوع تا حدی خیال چشم انتظاران آن را راحت کرد. طبق گفته‌ی مدیر Take Two، کارل سلاتف (Karl Slatoff) این حالت تکاملی بر حالت آنلاین عنوان نخست بوده و داستان را با تجربه‌ی گیم پلی رقابتی و همکاری ترکیب خواهد کرد و قابلیت بازی به صورت تک نفره و چند نفره را خواهد داشت.

به نظر می‌رسد که این بخش شباهاتی با GTA Online داشته باشد که در آن عنوان نیز تعدادی از شخصیت‌های بخش تک نفره‌ی بازی حضور داشتند و مراحل و ماموریت‌های مختلفی را پیش روی مخاطب می‌گذاشتند.

شاید دلیل عدم درز اطلاعات بیشتری از این بخش خواسته‌ی Rockstar مبنی بر تمرکز مخاطبان بر بخش تک نفره‌ی عظیم بازی باشد. از طرفی خبرهای منتشر شده از حجم کاری انجام شده بر روی این بخش نوید گستردگی آن را می‌دهد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط