فرانچایز Deadpool در کمپانی دیزنی با درجه سنی R خواهد ماند

مدیر عامل دیزنی در این رابطه صحبت کرد

فرانچایز Deadpool ، یکی از مجموعه فیلم‌هایی است که کمپانی دیزنی، پس از خریداری کامل دارایی‌های کمپانی ۲۰th Century Fox، بدست می‌آورد. برخلاف بسیاری از برنامه‌ها و روندهای فیلم‌سازی دیزنی، فیلم Deadpool خود را بعنوان یک فیلم خانوادگی و با درجه سنی پایین نشان نداده است و در نوع خود، به یک فیلم منحصربفرد و جذابی تبدیل شده است و چنین روند تولید برای آن، بنظر مناسب می‌رسد. حال با مالکیت جدید این فرانچایز تحت نظر دیزنی، این سوال پیش می‌آید که آیا شرایط ادامه روند تولید این فرانچایز، تغییر خواهد کرد؟

باب ایگر (Bob Iger) مدیر عامل کمپانی دیزنی، طی گفتگویی بیان کرد که علاقه مخاطبان به قرار گرفتن این فرانچایز در رده سنی R را کاملا درک می‌کند و به همین خاطر، متعهد شده که دیزنی روند ساخت فیلم‌های Deadpool را به همین شیوه ادامه داده و پتانسیل‌های آن را گسرش خواهد داد. وی در این خصوص گفت:

ما معتقدیم، دارایی‌های Fox می‌توانند به نحوی به کار خود ادامه دهند که تحت تاثیر برخی سیاسیت‌های دیزنی حول محتوای آنها قرار نگیرد. این موضوع بدین معناست که ما می‌دانیم فیلم‌های Deadpool با رده سنی R میان طرفداران دنیای مارول، محبوبیت فراوانی دارد. بر این اساس، ما روند ساخت فیلم‌ها را همین گونه ادامه می‌دهیم و حتی فضا را برای نشان دادن پتانسیل هرچه بیشتر آنها، بازی می‌گذاریم.

ایگر همچنین خاطر نشان کرد که زمانی که موضوع بر سر مالکیت دارایی‌های Fox است، درمورد استانداردها و شیوه‌های دیزنی جایی برای نگرانی نیست. علاوه بر فرانچایز Deadpool، دیزنی سریال‌های The Simpsons و Family Guy را نیز در اختیار می‌گیرد و لازم به ذکر است، این نمایش‌ها، حتی کمتر جنبه خانوادگی دارند. وی اذعان داشت، سعی دیزنی بر آن است که برنامه‌های مخصوص بزرگسالان را به همین شیوه ادامه دهد. ایگر در ادامه صحبت‌های خود گفت:

از مجموعه فعالیت‌ها و محتواهای کمپانی Fox، چیزی را مشاهده نکردیم که با استانداردهای موجود مغایرت داشته و باعث نگرانی ما شود و همچنان به برند کردن و تبلیغات این محصولات که در واقع بخشی از دنیای مارول را دربر می‌گیرد، ادامه خواهیم داد، بطوری که باعث سردرگمی مخاطبان و مشتریان نشویم.

در حالی که فیلم Deadpool 2 بعنوان یک فیلم با رده سنی R اکران شد، در هنگام تعطیلات سال نوی میلادی نیز، نسخه PG-13 این فیلم با عنوان Once Upon a Deadpool منتشر شد تا به مخاطبان بیشتری دست پیدا کند. در حال حاضر هیچ فیلم Deadpool جدیدی معرفی نشده است، اما بخاطر موفقیت بزرگ این فرانچایز، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که فیلم‌های دیگر این سری، به مرور معرفی و اکران شوند. شایان ذکر است، فیلم Deadpool 2 موفق شد فروش جهانی ۷۸۵ میلیون دلاری را با بودجه ۱۱۰ میلیون دلار در Box Office رقم زند.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط