Days Gone

عکس‌های جدیدی از بازی Days Gone منتشر شد

آرامش قبل از طوفان

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از twinfinite، شرکت Sony Interactive Entertainment روزهای گذشته تریلرهای مختلفی از بازی Days Gone منتشر کرد و حال نوبت به دسته‌ای تصاویر جدید از محیط بازی رسید.

در این تصاویر شاهد عشق ورزیدن Deacon St. John شخصیت اصلی بازی و Sarah Whitaker عشق او هستیم. به صورتی که باید  Days Gone را عنوانی جذاب در این زمینه به شمار آورد.

درباره این دو نوشته شده:

Deacon St. John و Sarah Whitaker زن و شوهری غیرقابل پیش بینی هستند و در این بین St. John از اورگان عضو باشگاه موتورسواری بوده و Whitaker نیز یک گیاه شانس درجه یک بیوشیمیست. هنگامی که آنها با یکدیگر ملاقات می‌کنند، عاشق هم شده و از این رو فصل بعدی زندگی خود را با اتفاقاتی غیرمنتظره آغاز می‌کنند.

بازی این بازی عنوانی زامبی محور است که در سبک ترس و بقا شما را در برابر زامبی‌ها قرار می‌دهد. از این رو می‌توانید تجربه لذت بخش یک گیم پلی زامبی را با Days Gone مشاهده کنید.

شما می‎توانید در ادامه تصاویر تازه انتشاریافته را تماشا کرده و اگر از طرفدار Days Gone هستید، لذت ببرید. بازی موردبحث در ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ به طور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط