This War of Mine

عنوان This War of Mine برای سوییچ منتشر خواهد شد

با ایستگاه بازی همراه باشید

استودیوی Developer 11 Bit اعلام کرده است که عنوان تحسین شده‌اش، This War of Mine، بیست و هفتم نوامبر برای کنسول Switch منتشر خواهد شد.

This War of Mine همچون دیگر عنوان این استودیو، Frostpunk، برداشتی نو بر سبکی آشنا است و تجربه‌ای منحصر به فرد را ارائه می‌دهد. با این حال Frostpunk عمدتا به مسئله‌ی اخلاقیات در اداره‌ی شهری پسا آخرالزمانی می‌پردازد در حالی که This War of Mine عنوانی دو بعدی و با تمرکز بر مخفی‌کاری است که در آن مخاطب مسئولیت هدایت گروه کوچکی از شهروندان را برای بیشترین زمان ممکن دارد.

این عنوان ماندگار در میان جنگی ماشینی جریان دارد و گیم پلی آن به دو بخش روز و شب تقسیم می‌شود. در بخش روز مخاطب می‌تواند به گشت و گذار در مقر خود و ساخت و ساز می‌پردازد. در بخش شب گروه به منظور یافتن مهمات و وسایل مورد نیاز برای زندگی به شهر می‌روند.

با گذشت روزها منابع شما کمتر و کمتر می‌شوند و اعضای بازمانده‌تان در معرض گرسنگی، بیماری و سرما قرار می‌گیرند. در این هنگام است که مخاطب برای نجات جان افراد خود باید دست به تصمیم‌گیری‌های مشکلی بزند.

نسخه‌ی عرضه شده بر روی Switch، نسخه‌ی کامل بازی خواهد بود که علاوه بر بازی اصلی شامل محتوای نسخه‌ی Anniversary و سایر DLCهای منتشر شده برای این عنوان خواهد بود. این عنوان بیست و هفتم اکتبر و با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار به صورت فیزیکی و دیچیتالی برای این کنسول منتشر می‌شود.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهپلتفرم هامطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط