The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Bly Manor سریال ژانر ترس از Netflix خواهد بود

فصل دوم سریال The Haunt of Hill House

سریال The Haunt of Hill House یکی از بزرگترین سرمایه گذاری‌های کمپانی Netflix در سال ۲۰۱۸ به شمار می‌رود. حال این کمپانی رسانه‌ای مشهور اعلام کرد که فصل بعدی این سریال در حال آماده سازی برای انتشار قرار دارد. در حالی که باید انتظار انتشار دومین فصل را داشته باشیم، طبق اخبار جدید، این فصل با سبک و سیاقی که در فصل اول مشاهده کردیم تفاوت بزرگی خواهد داشت. این سریال قرار است، عناصر ترس و وحشت را وارد این فصل کند و عنوان آن نیز، The Haunting of Bly Manor خواهد بود.

فصل دوم سریال مذکور، شامل مکان‌ها و بازیگران جدید است، اما همانند فصل اول، تمرکز داستانی همچنان بر فعالیت‌های فراطبیعی در اطراف یک خانه بزرگ و قدیمی خواهد بود. عنوان The Haunting of Bly Manor همچنین مانند فصل قبل، براساس داستانی اقتباسی است و Bly Manor درواقع در رمان هنری جیمز (Henry James) به نام The Turn of the Screw قرار دارد. تاکنون اطلاعات بسیار کمی از از محتوای داستانی جدید منتشر شده است اما بدون شک، با داستان فصل قبل، تفاوت بسیاری خواهد داشت.

فصل دوم سریال The Haunt of Hill House ممکن است حتی محدوده بزرگتری از داستان The Turn of the Screw را شامل شود. استودیو سازنده این سریال اعلام کرد که فصل جدید بر اساس تلاش‌های هنری جیمز ساخته شده است. بنابراین با وجود تمامی خلاقیت‌های موجود در کارهای جیمز، این فصل بنظر برگرفته شده از بزرگترین بخش آنهاست. مایک فلناگان (Mike Flanagan) و تروور میسی (Trevor Macy) سازندگان این سریال هستند و هر دو برای آماده سازی فصل دوم بازمی‌گردند. علاوه براین، تمامی اعضای دیگر این فیلم بازخواهند گشت اما مشخص نیست که دقیقا چه کسانی را شامل می‌شود. عنوان The Haunting of Bly Manor در سال ۲۰۲۰ از شبکه Netflix منتشر خواهد شد.

دسته بندی
اخبار سینماسریالمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط