عنوان The Culling مجانی شد

با ایستگاه بازی همراه باشید

یکی از عجیب‌ترین عناوین Battle Royale امسال سری The Culling است. پس از عرضه‌ی دومین قسمت سری، بازخوردهای منفی مخاطبان نسبت به تغییرات متعدد در بازی و شباهت بیش از حد آن به عنوان‌های اکشن‌تر این سبک چون PUBG موجب شد تا شرکت سازنده‌، Xaviant، بازی را از بازار‌های مخنلف خارج کند تا عنوانی مشابه با بازی اول را ارایه دهد. حال عنوان نخست نیز به طور رایگان در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

این بازی که این بار با نام کامل The Culling: Origins عرضه شده است یک بازی تماما رایگان می‌باشد ونکته از طریق محتوای قابل دانلود عرضه شده برای بازی درامد زایی خواهد کرد. نکته‌ی دیگر آن که سازندگان اعلام کرده‌اند این بسته‌های قابل دانلود تنها جنبه‌ی ظاهری داشته و تاثیری در روند گیم‌پلی نخواهند داشت.

در حال حاضر دو بسته‌ی قابل دانلود برای بازی عرضه شده‌اند که اولی با عنوان Original Gangster Founder’s Pack به طور رایگان در دسترس کسانی که عنوان اصلی را در زمان عرضه خریده‌اند و با قیمت ۲۵ دلار در اختیار مخاطبان جدید قرار می‌گیرد. این بسته شامل چندین Skin و دیگر موارد است. بسته‌ی دیگر نیز FUNC Buster Starter Pack نام دارد و با قیمت ۵ دلار در استور قرار گرفته است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط