عضو سابق استودیو ناتی داگ به استودیو جدید ایکس باکس پیوست

بازیهای بزرگ ایکس باکس در راهند

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از gamespot، رابرت رایان، عضو سابق استودیو ناتی داگ و همچنین طراح بازی The Last of Us Part II به استودیو جدید ایکس باکس پیوست. استودیو جدید مایکروسافت و ایکس باکس که The Initiative نام دارد حدود ۱ سال است که راه‌اندازی شده و هدف ساخت بازی‌های بسیار بزرگ و پر هزینه را دنبال می‌کند. این استودیو از زمان راه‌اندازی‌اش تاکنون نیروهای حرفه‌ای و متخصصی را استخدام کرده است که برخی از شناخته‌شده‌ترین آن‌ها شامل: برایان وسترگارد، درو مورای، ویلیام آرکبل و دنیل نیوبرگر هستند. به‌تازگی عضو سابق استودیو ناتی داگ، آقای رابرت رایان که طراح بازی‌های مطرح و شناخته شده‌ای از جمله بازی The Last of Us Part II بوده است به این استودیو پیوسته است.

بر اساس اخبار و اطلاعات تازه‌ای که در زمینه حضور رابرت رایان در استودیو جدید ایکس باکس منتشر شده است، این فرد به عنوان یک طراح سیستمی وارد استودیو The Initiative شده و در حال حاضر این سمت را در استودیو مذکور برعهده دارد. همانطور که اشاره کردیم رابرت رایان در استودیو ناتی داگ فعالیت داشته است. او در طول فعالیت خود در این استودیو طراحی بازی‌های Uncharted 3: Drake’s Deception، The Last of Us، Uncharted 4: A Thief’s End و The Last of Us Part II را در کارنامه خود دارد. البته طراحی این بازی‌ها و کار در استودیو ناتی داگ تنها سابقه کاری رابرت رایان نیست چراکه پس از جدایی از استودیو ناتی داگ به کار در استودیو EAs Motive مشغول شد تا بر روی پروژه‌ای که هنوز هیچ‌گونه اطلاعات و مشخصاتی از آن در دسترس نیست کار کند.

البته لازم است اشاره کنیم که این اخبار و اطلاعاتی که درمورد رابرت رایان منتشر شده هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است چراکه وب سایت ویندوز سنترال این اطلاعات را از طریق پروفایل لینکدین رابرت رایان پیدا و آن‌ها را منتشر کرده است.

دلیل اینکه کمپانی مایکروسافت به دنبال نیروهای متخصص و حرفه‌ای است تا از آن‌ها در استودیو جدید ایکس باکس استفاده کند، این است که قصد دارد بازی‌های بزرگ و پیچیده‌ای را تولید کند و از این طریق برای قدرتمندتر شدن استودیو جدید خود دائما آن را به چالش بکشد از این‌رو بدیهی است که این کمپانی به نیروهای متخصص و حرفه‌ای نیاز داشته باشد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط