Star Wars Jedi: Fallen Order

عدم انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order روی نینتندو سوئیچ به دلیل مشکل فنی

عدم انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order روی سوییچ

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از gamingbolt،موفق‌ترین کنسولی که تاکنون توسط کمپانی نینتندو طراحی و تولید شده، کنسول بازی سوئیچ، پس از کنسول Wii است. اگر بخواهیم کنسول بازی سوئیچ را نسبت به سایر کنسول‌های بازی موجود در بازار مقایسه کنیم، باید بگوییم کنسول نینتندو نسبت به سایر کنسول‌های بازار از قدرت سخت‌افزاری ضعیف‌تری برخوردار است.

بنابراین همین مسئله موجب شده که بسیاری از عناوین موردانتظار مولتی‌پلتفرم برای کنسول سوئیچ عرضه نشوند و با مشکلات تکنیکی مواجه شوند. حتی هم‌اکنون هم استودیوهای بازی‌سازی زیادی هستند که قصد دارند جدیدترین نسخه از بازی‌های خود را برای این کنسول بازی عرضه کنند اما متاسفانه با مشکلات تکنیکی روبه‌رو می‌شوند و از عرضه بازی خود بر روی این کنسول خودداری می‌کنند. یکی از بازی‌های مطرح که قرار بود برای این کنسول عرضه شود اما با مشکلات تکنیکی روبه‌رو شد، بازی Mortal Kombat 11 بود.

از آن‌جایی که الکترونیک آرتز پشتیبانی چندان زیادی از کنسول بازی سوئیچ بابت مشکلات تکنیکی که دارد، نمی‌کند یکی از متخصصین EA، در توییتی که در حساب کاربری خود منتشر کرده است اعلام نموده این کمپانی علاقه‌ای برای انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بر روی این کنسول بازی ندارد و حتی از قبل برنامه‌ای هم برای انتشار این بازی بر روی سوئیچ نداشته است.

از این‌رو قرار است که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در ۲۴ آبان ماه سال ۱۳۹۸ تنها برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر گردد. علاوه‌بر این در خردادماه سال جاری نیز از گیم‌پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی خواهد شد.

متاسفانه کاربران کنسول سوئیچ نمی‌توانند بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را بر روی پلتفرمی که دارند تجربه کنند و از آن لذت ببرند و تنها کاربران کنسول‌های بازی پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان به‌علاوه کاربران رایانه‌های شخصی در ۲۴ام آبان ماه قادر هستند تا بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را بر رو پلتفرمی که در دسترس دارند تجربه کنند. امیدواریم که در آینده مشکلات تکنیکی این کنسول بازی برطرف گردد تا کاربران آن بتوانند بازی‌های بیشتری را بر روی این پلتفرم تجربه کنند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط