ظرفیت بخش بتل‌رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 افزایش پیدا کرد

در بخش دونفره، ظرفیت بازی بر روی کنسول XboxOne و رایانه‌های شخصی به 88 نفر افزایش پیدا کرد.

چند روز پیش Beta خصوصی بازی Call of Duty: Black Ops 4 برای کنسول PS4 فعال شد و قرار بود بعد از گذشت ۱ الی ۲ روز، این نسخه آزمایشی برای کامپیوتر‌های شخصی و XboxOne هم عرضه شود.

حالا بعد از انتشار Beta برای کامپیوتر‌های شخصی و XboxOne، سازندگان بازی دست از کار نکشیده‌اند و اینطور که پیداست تغییرات جدیدی در بتای بازی بر روی همین دو پلتفرم شکل گرفته است.

(بتای بازی بر روی PC از حالت خصوصی در‌آمده و همین حالا می‌توانید آن را دانلود کنید)

زمانی که هنوز نسخه بتا فقط بر روی PS4 فعال بود، سازندگان تغییرات جزئی انجام دادند اما امروز بخشی جدید با نام Close Quarters Frenzy به بازی اضافه شده. این بخش جدید دونفره است و جالب اینجاست که در این حالت نقشه بازی سریع تر کوچک می‌شود و شما فقط می‌توانید از سلاح‌های SMG ،shotgun و handgun استفاده کنید.

در ادامه می‌توان به باز‌شدن شخصیت‌های بخش زامبی بازی، اشاره کرد و حالا شخصیت‌های Bruno ،Diego ،Scarlett ،Stanton Dempsey ،Nikolai ،Takeo و Richtofen برای بازی کردن فعال هستند.

از تغییرات جدید می‌توان به افزایش ظرفیت بازی‌کن‌ها بر روی کامپیوتر‌های شخصی و XboxOne اشاره کرد. اگر شما در حال تجربه نسخه بتا هستید، قطعاً تا به حال متوجه افزایش تعداد بازی‌کن ها از ۸۰ نفر به ۸۸ نفر شده‌اید. این تغییر بر روی کنسول PS4 ایجاد نشد.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دسته بندی
Esportاخبار بازیایکس باکسکامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط