طبق گزارشی فیلم Sherlock Holmes ۳ در سان فرانسیسکو روایت می شود

اکران در 2020 پس از وقفه‌ای طولانی مدت

طی یک گزارش اعلام شد، فیلم Sherlock Holmes ۳ در شهر سان فرانسیسکو اتفاق خواهد افتاد و طی آن رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) در نقش کارآگاه نابغه و جود لاو (Jude Law) بعنوان دستیار همیشگی او، جان واتسون، به سینما باز خواهند گشت. در حالی که شاید بسیاری از طرفداران شرلوک هلمز، سریال زمان مدرن داستانی آن با بازی بندیکت کمبربچ و مارتین فریمن را ترجیح دهند، اما این فرانچایز نیز محبوبیت فراوانی را بدست آورده و بخاطر سکانس‌های اکشن متعدد خود، معروف شده است.

در اکتبر سال ۲۰۱۱ پس از اکران و موفقیت عنوان A Game Of Shadows، اعلام شد که دنباله آن در دست ساخت قرار خواهد گرفت، اما کمی بعد بخاطر مشکلاتی در نویسندگی قسمت سوم، پروژه شکست خورد و وقفه‌ای طولانی مدت در ساخت آن بوجود آمد. سرانجام کمپانی ناشر Warner Bros در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که فیلم Sherlock Holmes ۳ در دسامبر سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد. طبق اخبار جدید داستان این فیلم قرار است در شهر سان فرانسیسکو ایالت کالیفرنیا رخ دهد و همچنین فیلم‌برداری از ژانویه ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد.

در حالی که این خبر از یک منبع غیررسمی منتشر شده است، می‌توان آن را به چشم یک شایعه نگاه کرد و در نظر گرفتن رویداد فیلم در آمریکا نیز می‌تواند بخاطر تمام تغییراتی که طی ۸ سال متحمل شده، یک پیشنهاد جدید داستانی برای آن باشد. حال اگر چنین موضوعی بصورت رسمی نیز تایید شود، بدون شک بعنوان یک رویداد جالب نمایان شود چرا که، داستان فیلم پس از لندن و اروپا، این بار شخصیت‌های شرلوک هلمز و دکتر واتسون را به آمریکا می‌کشاند و تنوع بزرگی به فرانچایز می‌بخشد. اما اگر فیلم Sherlock Holmes ۳ در آمریکا به اندازه زیادی جنبه وسترن به خود بگیرد، می‌تواند به محتوای آن نیز صدمه زیادی بزند.

دسته بندی
اخبار سینمادسته‌بندی نشدهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط