بازی The Division 2

صدرنشینی بازی The Division 2 در جدول فروش هفتگی بریتانیا

The Division 2 صدرنشین جدول فروش هفتگی بریتانیا

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل ازchart-track، براساس جدول فروش هفتگی بریتانیا، پرفروش‌ترین بازی‌ هفتگی، بازی The Division 2 است. یک گروه از تحلیل‌گران بریتانیا که چارت ترک نام دارند وظیفه دارند فهرستی از بازی‌های هفتگی در کل منطقه بریتانیا را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را براساس پرفروش‌ترین بازی‌ها اولویت‌بندی کنند. براساس اولویت‌بندی که این گروه تحلیلگر انجام داده است جایگاه پرفروش‌ترین  و بهترین بازی در این لیست به بازی The Division 2 داده شده است.

با مشاهده این لیست که ساعاتی پیش به اشتراک گذاشته شده است می‌توانید شاهد نام بازی  The Division 2 در رتبه اول باشید. باوجود اینکه بازی The Division 2 موفق شده است در لیست فروش هفتگی بریتانیا صدرنشین باشد اما باید اشاره کنیم که نتوانسته است بیشتر از نسخه اولی خود و یا حتی مانند آن روند موفقیت را طی کند. چراکه نسخه دوم این بازی تنها توانسته است به ۲۰ درصد از کل فروش نسخه اول این بازی دست پیدا کند. مطمعنا خیلی تعجب کرده‌اید و از خود می‌پرسید چگونه این بازی به‌عنوان پرفروش‌ترین بازی هفته در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا قرار گرفته است؟

۲۱TOM CLANCY’S THE DIVISION 2MASSIVE ENTERTAINMENTUBISOFTUBISOFT
۴۲FIFA 19EA CANADAEA SPORTSELECTRONIC ARTS
۱۳YOSHI’S CRAFTED WORLDGOOD FEELNINTENDONINTENDO
۵۴MARIO KART 8 DELUXENINTENDONINTENDONINTENDO
۳۵SEKIRO: SHADOWS DIE TWICEFROM SOFTWAREACTIVISIONACTIVISION BLIZZARD
۷۶RED DEAD REDEMPTION 2ROCKSTAR SAN DIEGOROCKSTARTAKE 2
۸۷THE LEGO MOVIE 2 VIDEOGAMETRAVELLER’S TALESWARNER BROS. INTERACTIVEWARNER BROS. INTERACTIVE
۱۱۸GRAND THEFT AUTO VROCKSTAR NORTHROCKSTARTAKE 2
۱۲۹NEW SUPER MARIO BROS. U DELUXENINTENDONINTENDONINTENDO
۱۳۱۰SUPER SMASH BROS. ULTIMATESORA LTDNINTENDONINTENDO
۱۱ASSASSIN’S CREED ODYSSEYUBISOFT (QUEBEC)UBISOFTUBISOFT
۱۴۱۲CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGYVICARIOUS VISIONSACTIVISIONACTIVISION BLIZZARD
۶۱۳FAR CRY NEW DAWNUBISOFT (MONTREAL)UBISOFTUBISOFT
۱۴FOOTBALL MANAGER 2019SPORTS INTERACTIVESEGASEGA
۱۰۱۵FORZA HORIZON 4PLAYGROUND GAMESMICROSOFTMICROSOFT

مطمعنا سایر بازی‌هایی که در این لیست قرار گرفته بودند فروش کمتری نسبت به بازی The Division 2 داشته‌اند و همین عامل موجب شده است تا این بازی در صدر جدول به‌عنوان پرفروش‌ترین بازی هفته قرار بگیرد. اما در زمینه کاهش فروش نسخه دوم این بازی نسبت به نسخه اول آن که کمی عجیب به‌نظر می‌رسد باید بگوییم که یکی از دلایل اصلی این مسئله این است که نسخه دوم این بازی کاملا آنلاین است درصورتی که کاربران و گیمرها بیشتر علاقه دارند تا نسخه فیزیکی یک بازی را خریداری و دانلود کرده و همیشه و همه‌جا حتی درصورت نبودن اینترنت به آن دسترسی داشتند و آن را بر روی پلتفرم خود اجرا کنند. زمانی که یک بازی تماما آنلاین باشد از ابتدا که گیمر و یا کاربر وارد آن می‌شود تا انتهای آن باید به یک اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشد بنابراین دلیل اصلی کاهش فروش نسخه دوم این بازی نسبت به نسخه اول آن همین مسئله است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط