شماری از بازیگران سریال The Witcher مشخص شدند

با ایستگاه بازی همراه باشید

طی هفته‌های اخیر و با وجود شایعات فراوانی که پیرامون بازیگران سریال The Witcher که توسط Netflix در دست ساخت است وجود داشت، انتظار معرفی رسمی تیم بازیگری آن را می‌کشیدیم. اکنون نتفلیکس با معرفی بازیگران نقش‌های Ciri، Yennefer، Calanthe و همسرش و Mousesack به این شایعات پایان بخشیده است.

بازیگر نفش سیری Freya Allan خواهد بود، بازیگری جوان که به خاطر بازی در سریال رزمی Into the Badlands شناخته می‌شود. همچنین پیش از این نیز حضور Henry Cavill در نقش Geralt تایید شده بود.

نقش ینفر را Anya Chalotra تازه کار ایفا خواهد کرد. Jodhi May نیز در نقش ملکه Calanthe و Bjorn Hlynur Haraldsson نیز نقش پادشاه و شوهر او را خواهد داشت. حضور Adam Levy نیز در نقش جادوگر دربار، Mousesack تایید شد. علاوه بر این‌ها حضور بازیگران دیگری چون Mimi Ndiweni، Therica Wilson Read، Millie Brady و MyAnaa Burning نیز در نقش‌های فرعی سریال تایید شده است.

به طور کلی تیم بازیگری بازی را می‌توان عمدتا متشکل از بازیگران گم‌ نام و البته هنری کویل دانست که بی‌شباهت به تیم بازیگری سریال موفق Game of Thrones نمی‌باشد. طبق گفته‌ی Lauren Schmidt Hissrich، شورانر سریال، اکنون حدود ۵۰ بازیگر در این پروژه حضور دارند. جالب است که بدانید تنها برای نقش سیری ۲۰۰ نقر تست بازیگری داده‌اند.

اشمیت همچنین افزود: “من حس می‌کنم بزرگترین نگران مخاطبان از بابت این سریال از بین رفتن عناصر فرهنگی اسلاو و لهستانی داستان و دنیای آن است. این کاملا اشتباه است. من شخصا همیشه میخواسته‌ام تا اثری بر پایه‌ی این عناصر بسازم و آن‌ها را به مخاطبانی جهانی عرضه کنم.”

وی همچنین اذعان داشته است که آن‌ها سعی کرده‌اند تا شباهت‌های سریال به بازی‌ها را به حداقل برسانند تا سریال بتواند به تنهایی بر روی پای خود بایستد.

دسته بندی
اخبارسریالسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط