بازی Overwatch

شخصیت جدید قابل بازی Ashe برای بازی Overwatch معرفی شد

توضیحاتی درمورد داستان و قابلیت‌های او به همراه انیمیشن معرفی

طبق آخرین اخبار مربوط به بازی Overwatch ، کمپانی Blizzard طی رویداد BlizzCon 2018، یک انیمیشن جدید با عنوان Reunion از بازی پرطرفدار خود به نمایش درآورد که شخصیت McCree در آن ایفای نقش دارد. در این انیمیشن، McCree با باند قدیمی Deadlock، شخصیت هوش مصنوعی Athena the robot و یک شخصیت جدید به نام Elizabeth Caledonia Ashe ملاقات کرد که این باند را رهبری می‌کرد.

شخصیت Ashe بعنوان یک شخصیت قابل بازی جدید به بازی معرفی شد که به همراه دوست صیمیمی‌ رباتی‌اش B.O.B خود را نشان داد. در حین این نمایش، جف کپلان (Jeff Kaplan) طراح بازی Overwatch درمورد هیجان ناشی از قابل بازی بودن تمامی شخصیت‌های بازی توضیح داد که در آینده اتفاق خواهد افتاد و حتی مخصوصا، به شخصیت Athena the robot اشاره کرد و عنوان نمود که او نیز برای قابل بازی بودن، به زمان بیشتری احتیاج دارد.

درمورد شخصیت پرهیجان Ashe همچنین باید گفت، او یک شخصیت با میزان آسیب بالاست و می‌تواند از به سرعت با تفنگ خود شلیک کند. او همچنین می‌تواند با استفاده از حالت هدف پایین سلاحش، شلیک پرقدرتی را اعمال کند. دینامیت، یکی از وسایل مورد علاقه او به شمار می‌رود و همچینن تفنگ coach gun او، پس از شلیک، فاصله بیشتری را نسبت او و دشمنش ایجاد می‌کند. Ashe یک رهبر بلند پرواز و محاسبه گر برای باند Deadlock و همچنین یک شخصیت برجسته و قابل احترام در دنیای زیرزمینی جرم و جنایت است. داستان زندگی او به شرح زیر است:

Ashe در یک خانواده ثروتمند به دنیا آمد و با برتری‌های فراوانی احاطه شده بود. والدین او، از مشاورین کاری عالی رتبه و همچنین مربی قدرتمندترین مدیرعاملان دنیا بودند. آنها توجه زیادی به فرزند خود نداشتند زیرا او را به دست خدمتکار خانواده یعنی Bob سپرده بودند و گمان می‌کردند، دخترشان همه وسایل موفق شدن را در اختیار دارد، اما هنگامی که Ashe با مجرم محلی به نام Jesse McCree ملاقات کرد و به دنباله آن برای آغاز جرم و جنایت قدم برداشت، چشمان او به قدرت درونی خود باز شد. رضایت بیش از حد او نسبت به کارهای خلاف و همچنین هیجان او برای کنار آمدن با آنها، مسیر غیرقانونی را برای Ashe باز کرد.

در کنار سه سردسته دیگر باند Deadlock، او تلاش می‌کرد تا نام خود را پرآوازه کند، بنابراین به سرقت‌های بزرگتر و عجیب‌تر دست می‌زد. شهرت و قدرت این باند، به سرعت رشد یافت و سازمان‌های مجرمانه دیگر در جنوب غربی آمریکا را نیز به سمت آنها تحریک کرد و برخوردهای آنها با یکدیگر، معمولا خشونت آمیز بود. بعد از سالها خشونت و خونریزی، Ashe سران هر دسته بزرگ را فراخواند. او پتانسیل رشد توانمندی و آثار همه آنها را دریافت و تمامی آموخته‌های خود از والدینش درمورد ایجاد نظم بین گروه‌ها را بکار گرفت. پیشنهاد او برای آنها این بود که گروه‌ها از این به بعد با یکدیگر همکاری کنند یا حداقل برعلیه یکدیگر کار نکنند. اصول او نیز بدین شرح بودند: قول خود را نگه دارید، از قانون پیروی نکنید، به خاک یکدیگر احترام بگذارید و همیشه خیانتکاران را مجازات کنید.

پس از مدتی نه چندان زیاد، تلاش‌های بزرگ او درمورد کار کردن با دیگر گروه‌ها و باندها، هم اکنون نام Ashe را در دنیای خارج از قانون، به یک نام برجسته در جنوب غربی آمریکا تبدیل کرده و مجموعه سرقت‌های عظیم او، بیشترین توجه و تحت تعقیب بودن را به همراه یک میراث قابل توجه، برای این افسانه خارج از قانون، به ارمغان آورده است.

قابلیت‌های Ashe:

The Viper: تفنگ نیمه خودکار او، قادر است شلیک‌های سریعی را انجام دهد و همچنین با استفاده از حالت هدف پایین، آسیب بیشتری را وارد کند.

Dynamite: او مواد منفجره‌ای را در اختیار دارد که پس از مدت زمان کوتاهی از پرتاب شدن، به انفجار در می‌آیند. همچنین انفجار ناشی از دینامیت‌های او، دشمنان را به آتش می‌کشد و به مرور زمان، به آنها آسیب وارد می‌کند.

Coach Gun: او با این سلاح دشمنانش را در مقایل خود منفجر می‌کند، به آنها ضربه می‌زند و مجددا به عقب هل داده می‌شود و بین او و دشمنش فاصله می‌اندازد.

B.O.B: شخصیت Ashe می‌تواند همکار باوفای خود B.O.B را فراخواند تا به دشمن حمله کرده و آنها را به هوا پرتاب کرده و با آتش توپ‌های دستش، آنها را سرکوب کند.

کمپانی Blizzard  هنوز خبری مبنی بر زمان انتشار این شخصیت را ارائه نداده است و باید منتظر اخبار جدیدتر از او باشیم.

انیمیشن Reunion از بازی Overwatch:

ویدیوی معرفی شخصیت Ashe در بازی Overwatch:

دسته بندی
Esportاخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط