سریال Halo

شبکه شوتایم سرانجام اولین بازیگران سریال Halo را معرفی کرد

بازیگران سریال Halo مشخص شدند

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از hollywoodreporter، روپرت ویات، کارگردان فیلم  Rise of the Planet of the Apes، کارگردان سریال Halo بود اما پس از اینکه این پروژه را ترک کرد اتو بثرست، کارگردان سریال Black Mirror، سریال Peaky Blinders و فیلم Robin Hood به‌عنوان کارگردان جدید سریال Halo  انتخاب شد.

اما اکنون براساس اخبار جدید سینما و تلویزیون، اولین بازیگران سریال هیلو معرفی شده‌اند که در میان آن‌ها  پابلو شرایبر که بازیگر سریال American Gods  و سریال Orange is the New Black  بوده است قرار دارد و نقش مستر چیف را در این بازی برعهده گرفته است. اما متاسفانه اطلاعات زیادی درمورد نقش شخصیت مستر چیف در سریال هیلو منتشر نشده است تا به اطلاع شما برسانیم.

علاوه‌بر پابلو شرایبر، بازیگر تازه کار استرالیایی- کره‌ای که یرین‌ها نام دارد نیز در این سریال جالب و هیجان‌انگیز حضور دارد. درواقع قرار است یرین‌ها نقش شخصیت جدیدی را بازی کند که کوان آه نام دارد. کوان آه شخصیتی بسیار زیرک است که تنها ۱۶ سال سن دارد درضمن باید اشاره کنیم که این شخصیت از مستعمرات خارجی است. این شخصیت در سریال هیلو با شخصیت مستر چیف ملاقات می‌کند. جالب است بدانید که ملاقات شخصیت‌های کوان آه و مستر چیف با یکدیگر موجب می‌شود تا زندگی این دو شخصیت با یکدیگر گره بخورد و کارهایی که هر کدام از آن‌ها انجام می‌دهند بر روی کاراکتر دیگر تاثیرگذار باشد.

به‌نظر می‌رسد که سازندگان این سریال در ساخت آن وسواس و حساسیت زیادی به خرج داده‌اند چراکه برای انتخاب شخصیت کوان آه در سرتاسر جهان تست بازیگری برگذار کرده‌اند تا بتوانند بازیگر مناسب این شخصیت در سریال را پیدا کنند از این‌رو خانم یرین‌ ها نیز در استرالیا با شرکت در این تست بازیگری موفق شد تا نظرات مثبت سازندگان این سریال را به خود جلب کند و برای ایفای نقش در سریال هیلو انتخاب شود که واقعا تاثیربرانگیز است.

تهیه کننده اجرایی، نویسنده و شورانر سریال هیلو کایل کیلن، سازنده سریال Awake  و استیون کین، نویسنده سریال The Last Ship هستند. فصل اول این سریال در ۱۰ قسمت یک ساعته تولید خواهد شد. درضمن تمام اتفاقاتی که در این سریال می‌افتد در قرن ۲۶ جریان دارد.

دسته بندی
اخبارمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط