سونی

سونی دیگر اکانت های PSN را به دلیل داشتن نام های توهین آمیز بن نمی‌کند

سونی تایید کرده است که پروتوکول خود را برای مدیریت کردن ID و Usernameهای نامناسب PSN تغییر داده است.

سونی تایید کرده است که پروتوکول خود را برای مدیریت کردن ID و Usernameهای نامناسب PSN تغییر داده است. به جای بن کردن حساب کاربری مربوطه، Sony اکنون آن نام را با یک نام موقت تعویض می‌کند. این تغییر جزئی از terms of service جدید PlayStation Network است که همینطور به کاربران اجازه تغییر نام خود را می‌دهد.

اکنون همانطور که گفته شد، آن PSN IDهایی که این ToS (terms of service) را نقض می‌کنند با یک ID همانند ‘TempXXXX’ تعویض می‌شوند. بازیکنان سپس می‌توانند یک ID دیگر انتخاب کنند یا این که به ID قبلی خود اگر قوانین جدید PSN را نقض نکند برگردند.

فراموش نکنید که PlayStation یک لیست طولانی از بازی‌هایی که با تغییر نام حساب کاربری مشکل دارند فراهم کرده است. برخی از ان‌ها مشکلات کوچکی دارند (مثلا همچنان نام قدیمی شما را نمایش می‌دهند) و برخی مشکلات جدی مانند از دست دادن پول درون بازی یا پیشرفت در آن را دارند.

حدود ۴۰ بازی در گروه اول قرار می‌گیرند بازی‌هایی مانند Killzone Shadow Fall, Assassin’s Creed 4: Black Flag, The Last of Us, Titanfall 2, Warframe و PlayStation VR Worlds. فقط ۱۰ بازی در دسته دوم قرار می‌گیرند: Everybody’s Golf, LittleBigPlanet 3, Disc Jam, Just Dance 2017, Onrush, Worms Battlegrounds, The Golf Club 2 و MLB The Show 14, 15 و ۱۶٫

می‌توانید لیست کامل این بازی‌ها را در این پست مشاهده کنید.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط