فیلم Avengers 4 ممکن است شامل سفر به آینده باشد

تئوری‌های موجود برای سفر به آینده رویداد Infinity War

تا اکنون اطلاعات اجملالی و بسیار مختصری را درمورد فیلم Avengers 4 می‌دانیم؛ دنباله بدون نام فیلم Avengers: Infinity War که قرار است، داستان ناتمام آن را با یک پایان بسیار بزرگ و حماسی، به اتمام برساند.

بر اساس شواهد و تصاویری که تابحال از صحنات فیلم‌برداری و بازیگران حاضر در صحنه، منتشر شده است، فرضیه‌های موجود درمورد فیلم، وجود رویداد سفر در زمان را تایید می‌کند و بر این اساس، گمان می‌رود که تیمی از انتقام جویان باقی مانده، به گذشته سفر می‌کنند تا از رخ دادن رویدادی که باعث نابودی نیمی از جمعیت جهان شد، جلوگیری کنند. اما سفر در زمان، مختص سفر به گذشته نیست و امکان دارد بجای گذشته، به آینده سفر کنند و اتفاقات را با روند کاملا متفاوت تجربه کنند.

اخیرا شایعه سفر به آینده در فیلم Avengers 4 پخش شد که در اصل از یک فرد به نام Daniel RPK که یک منبع مورد اعتماد درمورد ساخته‌های دنیای DC به حساب می‌آید در حساب توئیتر او منتشر شد. در واقع تا بحال هر چه که او درمورد فیلم‌های اختصاصی DC بیان کرده، درستی آن ثابت شده است و او را به یک فال گیر موثق تبدیل کرده است.

 

همچنین، او تنها کسی نیست که ذهنیت سفر به آینده را در این فیلم بیان کرده است و چندی پیش حضور شخصیت نوجوان Cassie Lang یعنی دختر Ant-Man در این فیلم، شایعه شد و احتمالات را قوی‌تر می‌کند. حال که طبق تیتراژ پایانی فیلم Ant-Man and the Wasp، اسکات لنگ در فضای کوآنتوم گیر افتاد، به یقین می‌تواند راهی خروج را پیدا کرده ولی در ۵ سال آینده ظاهر شود که در نهایت او با دخترش که حال بدون وجود پدرش در کنار خود، بزرگ شده است ملاقات کند؛ چرا که زمان و مکان در این فضای مرموز، معنا ندارد.

همچنین می‌توان به تئوری پدر شدن شخصیت تونی استارک در طی این سال‌ها اشاره کرد، چرا که پیش از این در فیلم Avengers: Infinity War او خواب بچه دار شدن خود با Pepper Potts را تعریف کرده بود. فیلم Avengers 4 نه تنها می‌تواند، فقدان‌های پیش آمده در قسمت قبلی را تسکین ببخشد، بلکه برادران روسو با کارگردانی خود، می‌توانند در این فیلم، به آینده هر یک از شخصیت‌های موجود در این فیلم، یک چشم انداز جذاب ببخشند و این می‌تواند یکی از دلایل خوب آنها باشد که هنوز عنوان فیلم را اعلام نکرده‌اند.

فیلم Avengers 4 قهرمانان باقی مانده زمین را باری دیگر متحد می‌کند و در حالی که هر یک، به طریقی، فقدان‌های سنگینی را متحمل شده‌اند، باید برای سرنوشت زمین تدبیری بیاندیشند و این موضوع، می‌تواند قهرمانان موجود را به شخصیت درونی جدیدی تبدیل کرده و داستان فیلم را جذاب‌تر کند. این فیلم در تاریخ ۱۳ اردیبهشت (۳ می) اکران خواهد شد.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط