WandaVision

سریال Scarlet Witch و Vision با نام WandaVision منتشر خواهد شد

دیزنی ساخت و انتشار این سریال را از طریق سرویس +Disney تایید کرد

کمپانی مارول و دیزنی، بصورت رسمی ساخت سریالی را بر اساس شخصیت‌های کمیکی Scarlet Witch و Vision تایید کردند که با عنوان WandaVision در سرویس +Disney قرار خواهد گرفت. این خبر تنها یک روز پس از اینکه اعلام شد قرار است سریالی بر اساس شخصیت Hawkeye تولید شود و همچنین دو ماه پس شایعاتی که در مورد سریال این دو شخصیت وجود داشت، بصورت رسمی اعلام شد. این استراتژی بخصوص مارول است تا در سرویس مورد انتظار دیزنی، به پردازش شخصیت‌هایی بپردازد که در دنیای سینما به درخشش کامل خود دست نیافته‌اند.

در جلسه‌ای که با یک سرمایه گذار در دیزنی برگزار شد، انتشار سریال WandaVision رسمیت پیدا کرد. این سریال با تمرکز بر دو شخصیت ابرقهرمانی قدرتمند مارول، الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) و پاول بتانی (Paul Bettany) را بعنوان بازیگران اصلی به ایفای نقش خود باز می‌گرداند. پیش از این عنوان شده بود که نام این سریال Vision and the Scarlet Witch است ولی حالا به نظر می‌رسد، نام جدید بهتر در ذهن هواداران جای می‌گیرد.

جک شیفر (Jac Schaeffer) نویسندگی و تولید این سریال را در سرویس +Disney برعهده خواهد داشت و از طرفی هنوز مشخص نیست داستان این دو شخصیت، در کدام بازه زمانی دنیای سینمایی مارول اتفاق می‌افتد، اما طبق فرض، سریال WandaVision بر رابطه عاطفی Scarlet Witch و Vision و کامل شدن آن، تمرکز خواهد داشت.

دسته بندی
اخبار سینماسینمافیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط