Hawkeye

سریال Hawkeye در حالی آماده سازی برای پخش از +Disney قرار دارد

اسپین آف کماندار بزرگ مارول

سریال تلویزیونی Hawkeye با بازی جرمی رنر (Jeremy Renner) در نقش کلینت بارتون، در حال آماده سازی برای سرویس +Disney است. طبق اطلاعات بدست آمده، در این سریال از دنیای سینمایی مارول، کماندار حرفه ای جایگاه خود را به شخصیت Kate Bishop میدهد.

پس از رویداد فیلم Avengers: Endgame، دنیای سینمایی مارول قرار است دستخوش تغییرات بزرگی شود و سرنوشت شخصیت‌های بسیاری را مشاهده کنیم که بدون شک شامل خداحافظی با برخی از آنان خواهد بود. البته راههای متعددی وجود دارد که طی آن، قهرمانان اصلی راه خود را بصورت متفاوت ادامه دهند. یکی از این راه‌ها از طریق سرویس +Disney است که در اواخر سال ۲۰۱۹ راه اندازی می‌شود.

مارول در حالی معرفی سریال‌های متعددی است که قرار است بر اساس شخصیت‌های برجسته این دنیای سینمایی، از طریق این سرویس به نمایش گذاشته شوند که از جمله آنها می‌توان به سریال Loki ،Scarlet Witch and Vision و همچنین احتمالا Falcon and the Winter Soldier اشاره کرد. حال طی اخبار جدید مشخص شد که شخصیت Hawkeye نیز سریالی مخصوص خود را دریافت خواهد کرد.

به نقل از ورایتی، کمپانی Marvel Studios در حال آماده سازی یک سریال براساس کماندار معروف مارول بوده و همانطور که اعلام شده، قرار است شاهد ماجراهایی باشیم که طی آن کلینت ردای Hawkeye را به شخصیت کمیک بوکی Kate Bishop می‌دهد. پیش از این نیز، درمورد حضور این شخصیت در دنیای سینمایی مارول بحث شده بود و ممکن است دختر خود کلینت، لیلا باشد. علاوه بر این، احتمالا تعداد قسمت‌های سریال، ۶ الی ۸ قسمت باشد.

دسته بندی
اخبار سینماسینمافیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط