سریال Game of Thrones | هشت ستاره‌ی جوان به سریال پیش‌درآمد GoT اضافه شدند

تیم بازیگری این سریال مورد انتظار در شرف کامل شدن است

گروه بازیگری سریال پیش‌درآمدی که برای سریال Game of Thrones در حال ساخت است به آرامی در حال تکمیل شدن است. به تازگی HBO هشت بازیگر جوان را برای ایفای نقش در این سریال به کار گرفته است که از نخستین قسمت این سریال، که توسط Jane Goldman و شخص George R R Martin نوشته خواهد شد، به Naomi Watts و Josh Whitehouse ملحق خواهند شد. علاوه بر این کارگردانی نخستین قسمت سریال را نیز SJ Clarkson که سابقه‌ی کار بر روی سریال Jessica Jones را دارد نیز انجام خواهد داد.

بنابراین Naomi Ackie (از بازیگران Star Wars بعدی)، Denise Gough (بازیگری که به خاطر فعلالیتش بر صحنه‌ی تئاتر شناخته می‌شود)، Jamie Campbell Bower (بازیگر فیلم‌هایی چون Sweeny Todd، Twilight و Mortal Instruments)، Sheila Atim (بازیگر سریال Harlots)، Ivanno Jeremiah (بازیگر سریال Black Mirror)، Georgie Henley (بازیگر فیلم The Chronicles of Narnia)، Alex Sharp (بازیگر فیلم To the Bone) و Toby Regbo (بازیگر فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) در نخستین فصل این سریال پیش درآمد Game of Thrones، حضور خواهند داشت.

همچون سریال GoT، اطلاعات شخصیت‌هایی که این بازیگران به ایفای نقششان خواهند پرداخت مشخص نمی‌باشد. تنها اطلاعاتی که از شخصیت‌های این پیش‌درآمد سریال Game of Thrones منتشر شده است مربوط به کاراکتری می‌باشد که Naomi Watts نقشش را ایفا خواهد کرد و شخصیتی کاریزماتیک و اجتماعی با اسراری تاریک خواهد بود.

این سریال پیش‌درآمد سریال Game of Thrones، هزاران سال پیش از اتفاقات سریال GoT جریان خواهد داشت. داستان سریال پیرامون چگونگی افول اوضاع دنیای Game of Thrones از عصر طلایی قهرمانان به تاریکترین دوران آن خواهد چرخید. تاکنون HBO تنها عبارتی گنگ و مرموز به عنوان خلاصه‌ی داستان این سریال پیش‌درآمد سریال Game of Thrones منتشر کرده است که به شرح زیر می‌باشد:

“تنها یک مسئله مشخص است؛ از اسرار وحشتناک تاریخ وستروس گرفته تا ریشه‌های حقیقی White Walkerها، از معماهای سرزمین‌های شرقی گرفته تا استارک‌های افسانه‌ای، مسائل آن‌گونه‌ای که تصور می‌کنیم نیستند.”

این سریال پیش‌درآمد سریال GoT توسط Jane Goldman خلق شده است و بر اساس کتاب A Song of Ice and Fire مارتین ساخته خواهد شد. نخستین قسمت این سریال با همکاری این دو نفر نوشته شده است. نقش Showrunner سریال نیز بر عهده‌ی Goldman می‌باشد. در کنار این دو نفر، Clarkson، James Farrell، Jim Danger Gray، Vince Gerardis، Daniel Zelman و Chris Symes از دیگر تهیه‌کنندگان این پیش‌درآمد سریال Game of Thrones خواهند بود.

 

دسته بندی
Game of Thronesاخبار سینمابازی تاج و تختسریالسینمامطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط