Falcon & Winter Soldier

سریال Falcon & Winter Soldier برای سرویس +Disney تایید شد

انتشار لوگوی رسمی سریال

کمپانی دیزنی به تازگی ساخت سریال Falcon & Winter Soldierرا با همین عنوان و به همراه لوگوی رسمی آن معرفی کرد و قرار است شاهد آن از طریق سرویس +Disney باشیم. کمپانی Marvel Studios سال‌ها فیلم‌های خود را به روی پرده سینما آورد و اکنون در حالی که به فاز چهارم دنیای سینمای خود نزدیک می‌شود، قرار است برنامه‌های خود را به سریال‌های تلویزیونی متعدد نیز گسترش دهد. بر این اساس کمپانی ذکر شده قرار است به شخصیت‌هایی فانتزی خود که در دنیای سینما درخشش کافی خود را پیدا نکردند، در دنیای تلویزیون، فضا و توجه بیشتری ببخشد.

یکی از این سریال‌های موردانتظار مارول، بر اساس شخصیت Sam Wilson یا همان Falcon با بازی آنتونی مکی (Anthony Mackie) و Bucky Barnes با لقب Winter Soldier و بازی سباستین استن (Sebastian Stan) است. طی ملاقات دیزنی با سرمایه گذار خود، بر انتشار سریال‌ها و برنامه‌های آینده دیزنی از طریق سرویس +Disney تمرکز کردند و سریال Falcon & Winter Soldier نیز در این رویداد معرفی و تایید شد که با لوگوی مخصوصی به نمایش در خواهد آمد.

لوگوی سریال Falcon & Winter Soldier:

Falcon & Winter Soldier

این دو شخصیت هم اکنون در دنیای سینمایی مارول قربانیان بشکن تانوس هستند ولی انتظار می‌رود که بزودی با اکران فیلم Avengers: Endgame، به صحنه بازگردند. پیش از این عنوان شده بود که سریال مذکور بر اینکه چه کسی می‌تواند بعنوان Captain America بعدی شناخته شود، تمرکز خواهد داشت، اما در حالی که این موضوع تایید نشد، کوین فایگی بیان کرد که رویداد داستانی این سریال، تاثیر پایداری بر آینده دنیای سینمایی مارول خواهد داشت.

دسته بندی
اخبار سینماسینمافیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط