Project xCloud

سرویس Project xCloud در اواخر سال ۲۰۱۹ به‌صورت عمومی آزمایش خواهد شد

سرویس Project xCloud در نزدیکی راه اندازی

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از gamespot، در حساب کاربری توییتر فیل اسپنسر خبری مبنی بر اینکه قرار است سرویس Project xCloud در اواخر سال جاری به‌صورت عمومی مورد آزمایش قرار بگیرد منتشر شد. همه گیمرها دوست دارند بدانند آینده بازی‌های ویدئویی و سرویس‌های استریم چه خواهد شد؟ اکنون که تیم ایکس باکس مایکروسافت در حال کار و تمرکز بر روی یک سرویس استریم قدرتمند به‌نام Project xCloud است، بیشتر ذهن گیمرها را به خود مشغول نمود. بر اساس تازه‌ترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی این سرویس استریم جدید کمپانی مایکروسافت در حال گذراندن آزمایشات و تست‌های متعدد است.

فیل اسپنسر به‌تازگی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است که سرویس استریم Project xCloud به مرحله آزمایشی Takehome رسیده و تاکنون موفق شده نتایج مثبت و مطلوبی را به‌دست آورد. همانطور که از نام مرحله آزمایشی Takehome مشخص است، اعضای تیم توسعه‌دهنده این سرویس استریم می‌توانند به‌جای اینکه این سرویس را در داخل استودیو تست کنند آن را در خانه خود مانند یک کاربر عادی تست می‌کنند. با این تکنیک خیلی بهتر از گذشته می‌توان تمامی ایرادات و مشکلاتی که این سرویس استریم دارد را به‌طور کامل برطرف کرد.

خوشبختانه بر اساس گفته‌های فیل اسپنسر قرار است که این سرویس استریم در اواخر سال میلادی جاری به‌صورت آزمایشی در دسترس عموم مردم برای تست و بررسی قرار بگیرد. به‌تازگی یکی از اینسایدرهای کمپانی مایکروسافت هم اعلام کرده بود که در نمایشگاه E3 2019، عملکرد Project xCloud در Takehome به نمایش گذاشته خواهد شد.

بر اساس وعده‌ها و گفته‌های کمپانی مایکروسافت گیمرها می‌توانند از طریق سرویس استریم Project xCloud همان کیفیتی که در کنسول خود برای اجرای بازی‌های مشاهده می‌کنند را تجربه کنند. حتی در یکی از برنامه‌های اینساید ایکس باکس که پخش می‌شد، مجری این برنامه بازی  Forza Horizon 4 را روی  گوشی موبایلش با کیفیت فوق‌العاده بالایی تجربه کرد.

تنها با تست سرویس استریم Project xCloud می‌توان فهمید که آیا تمامی وعده‌هایی که کمپانی مایکروسافت در این زمینه داده بود درست است یا خیر؟ اما از آن‌جایی که مجری یکی از برنامه‌های اینساید ایکس باکس این سرویس استریم را بر روی گوشی خود با کیفیت بالایی تست کرده است می‌توان گفت در آینده شاهد عرضه یک سرویس استریم فوق‌العاده از سوی مایکروسافت خواهیم بود.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط