بازی Cyberpunk 2077

سازندگان بازی Cyberpunk 2077 از استودیوی Digital Scapes درخواست کمک کردند

استودیو Digital Scapes از کارکنان استودیوهای خوش نامی همچون BioWare, Relic و Radical تشکیل شده است

CD Projekt Red یک قرارداد جدید طولانی مدت با یک استودیو کانادایی جدید به نام Digital Scapes بسته است، که تابحال اسمش را نشنیده بودم اما این استودیو از کارکنان استودیوهای خوش نامی همچون BioWare, Relic و Radical تشکیل شده است! اولین بازی این قرداد، بازی Cyberpunk 2077 خواهد بود. استودیو کانادایی با CD Projekt Red بر سر بهینه سازی تکنولوژی‌هایی که در بازی Cyberpunk 2077 استفاده می‌شوند، همکاری خواهد کرد.

این که آن‌ها دقیقا چه تکنولوژی‌هایی هستند ما نمی‌دانیم، اما کار قبلی Digital Scapes ممکن اسن سر نخی به ما بدهد. این استودیو قسمت PvP Invasion بازی Dying Light را طراحی کرده بود. آیا قرار است در بازی Cyberpunk 2077 بخش چند نفره را تجربه کنیم؟ این اولین باری نیست که ما به همچین شکی می‌رسیم زیرا در E3 تیم CD Projekt Red وقتی که داشت با Eurogamer مصاحبه می‌کرد به احتمال وجود بخش چند نفره اشاره کرد. Patrick Mills طراح کوئست بازی گفت:

ما در قسمت تحقیقات و توسعه بر روی بهش چند نفره کار می‌کنیم، اما بازیی که به دست شما می‌رسد یک تجربه تک نفره خواهد بود.

در جواب به این کامنت پرسیده شد که پس آیا بعد از انتشار بازی شامل آمدن بخش چند نفره خواهیم بود؟

او پاسخ داد:

شاید اما قولی نمی‌دهم. در روز انتشار هیچ گونه بخش چند نفره‌ای نخواهد بود. ما در ابتدا بر روی بخش چند نفره تمرکز کرده‌ایم، این چیزی‌ست که ما می‌خواهیم به شما بدهیم.

با این اوصاف، این قابل توجه است که CD Projekt Red به دنبال کمک از خارج از استودیو استو آخرین باری که آن‌ها تصمیم به این کار گرفتند آن‌ها یک کمپانی بسیار متفاوت‌تر از الان بودند و The Witcher: White Wolf پروژه شکست خورده کنسولی که در Widescreen Games در حال ساخت بود تقریبا کمپانی CD Projekt Red را ورشکست کرده بود. اما اکنون اوضاع فرق می‌کند. اکنون آن‌ها بیش از ۸۰۰ نفر کارمند در چند کشور متفاوت دارند اما در آن زمان آن‌ها ۴۰۰ نفر بیشتر نبودند. بازی Cyberpunk 2077 هنوز هیچ تاریخ انتشاری ندارد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط