Transformers

سازنده Transformers عنوان کرد دنباله The Last Knight ساخته می شود

احتمالا شاهد یک ریبوت نسبی از فرانچایز باشیم

سازنده سری Transformers ، لورنزو دی بوناونتورا (Lorenzo Di Bonaventura)، طی گفتگویی اعلام کرد که دنباله فیلم Transformers: The Last Knight به همراه قسمت بعدی فیلم Bumblebee در حال تهیه شدن است. اگر به خاطر داشته باشید، برنامه‌های کمپانی Paramount بر این اساس بود که پس از عنوان The Last Knight دنیای سینمایی از فیلم‌های پیش درآمد و دنباله داستان‌های ربات‌های مخفی شده، بوجود آید. البته این موضوع پیش از آن بود که مایکل بی (Michael Bay) بخاطر واکنش شدید منتقدان به این فیلم و همچنین فروش ناامید کننده آن در Box Office، از کارگردانی این فرانچایز کناره گیری کند.

خوشبختانه فیلم Bumblebee اگرچه نتوانست به اندازه پنج فیلم قبلی این فرانچایز، در باکس آفیس موفقیت خود را ثابت کند، اما با واکنش بسیار خوب منتقدان و مخاطبان روبرو شد و توانست به سودآوری خوبی برسد. پس از اکران این فیلم اخبار حاکی از آن بود که قرار است Bumblebee بعنوان یک ریبوت کامل برای فرانچایز Transformers محسوب شود که البته این موضوع جای بحث فراوانی دارد. زمانی که بوناونتورا اعلام کرد که هر دوی فیلم‌های Transformers: The Last Knight و Bumblebee شامل دنباله‌هایی خواهند شد، می‌توان چنین برداشت کرد که دنباله The Last Knight بجای آنکه بعنوان یک دنباله داستانی ظاهر شود، بعنوان یک ریبوت آهسته خود را نشان دهد.

این موضوع برای فرانچایز مذکور مسئله جدیدی نیست، چون همانطور که در فیلم Transformers: Age of Extinction مشاهده کردیم، تیم بازیگری کاملا عوض شده بود و شاهد یک داستان تقریبا جدیدی بودیم که با سه گانه قبلی تفاوت بسیاری داشت. به هر حال با شرایط فعلی طرفداران ترجیح می‌دهند شاهد دنباله‌های سینمایی Bumblebee باشند تا اینکه روند داستانی The Last Knight ادامه یابد. بدین ترتیب باید منتظر باشیم تا اخبار جدیدتری در این باره منتشر شود.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط