Dead Or Alive 6

سازنده Dead Or Alive 6 می‌خواهد این فرنچایز را به بازی‌های Esports بیافزاید

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از gamespot، سری بازیهای  Dead or Alive عنوانی مشابه Mortal Kombat یا Street Fighter مبارزه ای است. نخستین قسمت آن ۲۳ سال قبل توسعه یافت و منتشر شده است.

بازی Dead or Alive 6 نیز در ۱ مارس سال جاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر می شود. توسعه دهنده این بازی یعنی استودیو Team Ninja قصد دارد محتوای چندنفره بیشتری به بازی بیافزاید. همچنین در نظر دارد این فرنچایز را وارد عناوین Esports یا همان بازیهای رقابتی کند. اگر Dead Or Alive به لیست عناوین Esports افزوده شود باید انتظار طرفداران بیشتری داشت. پیشتر Yohei Shimbori کارگردان بازی درباره تجربه رایگان بازی DOA5 با وب سایت gamespot به مصاحبه پرداخت و ابراز خوشنودی نمود.

Shimbori اظهار داشت که بازیهای مبارزه ای مختلفی وجود دارد و هر یک سبک خاص خود را دارند. وی افزود برخی از این عناوین داستانی هستند و چندی دیگر مناسب مسابقات Esports محسوب می‌شوند. همچنین گفته شد Street Fighter 5 هنگامی که منتشر شد نتوانست حالت داستانی خوبی ایفا کند.  او بیان داشت که DOA5 با حالت رایگان استقبال بسیاری پیدا کرد و DOA6 نیز با حالت سفارشی بدون شک مورد توجه قرار می گیرد. بازی DOA6 قرار بود ابتدا ۱۵ فوریه منتشر شود اما سازندگان تاریخ را تا ۱ مارس تاخیر زدند.

استودیو Team Ninja برای آن که نسبت به پایداری بازی اطمینان حاصل کند، تصمیم گرفت تاخیری به وجود آورده تا طرفداران تجربه بهتری را مشاهده کنند. این استودیو امیدوار است بازی DOA6 به یک عنوان رقابتی کامل تبدیل شده و موردتوجه طرفداران این سبک قرار گیرد. Shimbori در نهایت اظهار داشت که با گسترش روزافزون مسابقات Esports امیدوارند بازی DOA را به این عناوین بیافزایند تا بازیکنان در مسابقاتی گسترده تر همراه با جوایز نقدی به جنگ هم روند. Dead or Alive 6 همانطور که گفته شد قرار است در ۱ مارس سال جاری برای سه پلتفرم رایانه شخصی، کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شود.

چند سالی از معرفی این نسخه می گذرد و وقت آن رسیده تا برای تجربه Dead or Alive 6 خود را تا اول مارس سال جاری آماده سازیم.

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط