ساخت بازی Death Stranding وارد فاز بحرانی شد | Kojima هر روز به انجام این بازی می‌پردازد

هنوز مشخص نیست این بازی آخرین عنوان قابل توجه این کنسول خواهد بود یا برای کنسول‌‌های نسل بعدی نیز منتشر خواهد شد

به تازگی Hideo Kojima تایید کرده است که ساخت بازی مورد انتظار Death Stranding وارد فاز بحرانی شده است اما ارتباطی مناسب بین بخش‌های مختلف این بازی هنوز جای کار دارد.

Kojima روز گذشته طی توییتی اعلام کرد که بازی Death Stranding در مرحله‌ای بحرانی پیش از مراحل تست و ایرادگیری قرار دارد و تایید کرده است که روزانه برای ارزیابی محتوای بازی به انجام آن می‌پردازد. متن این توییت به شرح زیر است:

kojima

“بازی Death Stranding هنوز به مرحله‌ی تنظیم درجه‌ی سختی و ایرادگیری نرسیده است اما ما در حال ترکیب بخش‌های مختلف ساخته شده هستیم. این پروسه برای اتصال بخش‌های مختلف بازی، ترمیم عملیات، احساسات،‌ ساخت، جزییات، مشکلات و تحلیل دقیقی از آن است و من این کار را با انجام بازی Death Stranding به صورت روزانه انجام می‌دهم  و این فاز بسیار بحرانی می‌باشد.”

نکته‌ی جالب دیگر در این توییت اجرای بازی توسط Kojima بر روی کنسول PS4 می‌باشد. چون که هنوز مشخص نیست این بازی آخرین عنوان قابل توجه این کنسول خواهد بود یا برای کنسول‌‌های نسل بعدی نیز منتشر خواهد شد. باید منتظر اطلاعات بیشتری از این بازی در نخستین قسمت State of Play که مشابه با Nintendo Direct است باشیم. قسمت نخست State of Play نه صبح امروز به وقت انگلستان به نمایش در خواهد آمد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهپلتفرم هاپلی استیشنمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط