+Disney

زمان راه اندازی سرویس +Disney بصورت جهانی مشخص شد

ادامه روند فعال سازی سرویس تا پایان 2021

طبق اطلاعات جدید، سرویس +Disney در نوامبر ۲۰۱۹ برای مردم ایالات متحده و در سال ۲۰۲۱ بصورت جهانی راه اندازی می‌شود. در چند سال گذشته، ساخت یک سرویس جدید، در اولویت کمپانی دیزنی بوده است تا تمامی محتواهای تولید شده خود از قدیم تا اکنون و برنامه های آینده را از این سرویس انتشار دهد. این سرویس دارای کتابخانه‌ای پهناور از محتواهای گوناگون بوده که از ساخته‌های استودیو Pixar و فرانچایز Star Wars گرفته تا فیلم‌های Marvel Studios و مستندات National Geographic گسترده شده است.

+Disney همچنین خانه‌ای برای محتواهای اصیل دیزنی خواهد بود که شامل سریال‌های مارولی چون Falcon and Winter Soldier، اولین سریال تلویزیونی Star Wars و همچنین لایو اکشن‌های بازسازی شده از انیمیشن‌های کلاسیک چون Lady and the Tramp می‌شود. در حالی که بسیاری از هوادران دنیای سرگرمی دیزنی منتظر راه اندازی این سرویس هستند، به تازگی زمان شروع فعالیت آن مشخص شد.

دیزنی در جلسه‌ای با یک سرمایه گذار، درمورد سرویس مذکور تصمیم‌هایی را اتخاذ کرد. بدین ترتیب، این سرویس در تاریخ ۲۱ آبان (۱۲ نوامبر) ۲۰۱۹ برای مخاطبان آمریکایی در دسترس قرار می‌گیرد و اواخر ۲۰۱۹ تا اوایل ۲۰۲۰، برای ساکنان اروپا فعال می‌شود. مردم آسیا و اقیانوسیه نیز از پاییز ۲۰۱۹ تا پاییز ۲۰۲۰ به این سرویس دسترسی پیدا می‌کنند و در نهایت تا پایان سال ۲۰۲۱ سرویس +Disney بصورت جهانی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط